En Yeni Modelde Oyun Makineleri

En ileri teknolojiler kullanılarak tasarlanmış olan ve ülke parası ile çalışabilen Playstation, farklı menü butonlarına sahiptir ve müşteri isteğine göre uyarı sesi ile kullanılmaktadır.

 En Yeni Modelde Oyun Makineleri

31.01.2018 - 15:02

Güncelleme : 31.01.2018 - 15:02

Parayla Çalışan PlayStation

En ileri teknolojiler kullanılarak tasarlanmış olan ve ülke parası ile çalışabilen Playstation, farklı menü butonlarına sahiptir ve müşteri isteğine göre uyarı sesi ile kullanılmaktadır. parayla çalışan playstation modelleri, elektrik kesilmeleri riskine karşı kalan sürenin hafızada tutuşması seçeneği de sunmaktadır.

 

Parayla Çalışan Çamaşır Makinesi

12 saate kadar süre ayarlama özelliği bulunan ve 2 ayrı para mekanizması olan parayla çalışan çamaşır makinesi ürünleri, 4 farklı menü butonu ile rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Parayla çalışan çamaşır makinesi, elektrik kesildiği zaman kalan süreyi hafızada tutabilmektedir. Türkçe menüye sahip olan bu makineler, bu nedenle çok basit bir kullanım imkânı sunar.

 

Jeton Kanalı

Para miktarı ile ilgili olarak istenildiği kadar süre ekleme özelliği olan jeton kanalı 4 farklı menü butonu ve elektrik kesintilerine karşı süreyi hafızada tutma özelliğine sahiptir.

 

Para Kanalı

İhtiyaca göre farklı model seçenekleri ve özellikleri ile birlikte satışa sunulan para kanalı ürünleri, birçok sayıda madeni parayı toplama ve üst üste ekleme özelliğine sahiptir.

https://www.jetonsistemleri.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın