En Ucuz Xiaomi Smart Home 360 IP Kamera HD 2K Kıbrıs’tan Al

  360 ° Görüş imkanı sağlayan Xiaomi Smart  Home Kamera; 1080p HD görüntü kalitesi ile birlikte gündüz çekim imkanın yanı sıra gece de Kızılötesi gece görüşü sağlamaktadır. Kameranın  ikili motor tasarımı, kameranın 360 ° yatay ve 96 ° dikey görüntü döndürmesini ve yakalamasını sağlar. Kameranın darbeye dayanıklı tasarımı ve sessiz motoru, dönmenin yumuşak ve sessiz […]

 En Ucuz Xiaomi Smart Home 360 IP Kamera HD 2K Kıbrıs’tan Al

26.05.2021 - 21:09

Güncelleme : 26.05.2021 - 21:09

 

360 ° Görüş imkanı sağlayan Xiaomi Smart  Home Kamera; 1080p HD görüntü kalitesi ile birlikte gündüz çekim imkanın yanı sıra gece de Kızılötesi gece görüşü sağlamaktadır. Kameranın  ikili motor tasarımı, kameranın 360 ° yatay ve 96 ° dikey görüntü döndürmesini ve yakalamasını sağlar. Kameranın darbeye dayanıklı tasarımı ve sessiz motoru, dönmenin yumuşak ve sessiz kalmasını sağlar.

Mi Kamera 360 ° mükemmel görüntü kalitesine sahiptir. Mi Camera’nın 20 megapiksel, 1080p çözünürlük ve geniş dinamik aralığı sayesinde uzak arka planlar bile net ve ayrıntılı çekimleri ile tamamen yeni, düşük ışıklı gerçek renk teknolojisi, yalnızca siyah beyaz bir resim sağlayabilen kızılötesi aydınlatmaya geri dönmeden, günün ilerleyen saatlerinde bile tam renkli bir palet görmenizi sağlamaktadır.

F2.1 diyafram açıklığına sahip olan Xiaomi Smart Home Kamera; daha fazla ışık alımına izin verirken, 8 Led 940nm kızılötesi aydınlatıcı görünürlüğü artırır. Karanlıkta görmek artık daha kolaydır. Sadece çekimi ile değil kurulumu ile de kolaylık sağlayan akıllı kameranın  kurulumu da oldukça basittir.  Xiaomi Smart  Home Kamera’yı kutu içeriğindeki güç kablosu ve adaptör ile çalıştırıldıktan sonra Mi Home uygulamasını başlatan kullanıcılar; uygulama açılış ekranından IP kamerayı seçmektedir.

Bağlı olunan  Wi-Fi ağını seçildikten ve şifresi ile girişi yapıldıktan sonra ,kurulum işlemi tamamlanmış olur. Kurulum işlemi  tamamlandıktan sonra ise kamera üzerinde bulunmakta olan mavi renkli led ile kurulum işleminin  başarıyla tamamlandığını göstermektedir. Kurulum işlemi tamamıyla bittikten sonra kamera çekim işlemine başlamaktadır.

Kamera üzerindeki SD kart desteği sayesinde görüntü geçmişi dahili olarak saklanır, akıllı telefonu üzerinden kameraya bağlanarak hem geçmiş görüntüler  hem de canlı olarak ortam kullanıcılar tarafından izlenmektedir. Gelişmiş video kodlama işlemine sahip olan Xiaomi Smart Kamera; tamamen yeni video kodlama teknolojisi, daha akıcı akışa izin verir ve detaylardan ödün vermeden bant genişliğini azaltır.

H.265 kodlaması, H.264 kodlamanın yarısını kullanırken aynı piksel sayısını ve bit hızını koruyabilir. Derin öğrenme teknolojisi ile entegrasyonu oluşturan kamera  algoritmaların ve ağ yazılımının odaklanmış optimizasyonu sayesinde kamera sizi ve telefonunuzu ne zaman uyaracağınızı doğru bir şekilde belirleyebilir, aynı zaman da tellback özelliği ile nerede olursanız olun, kamerayı kullanarak ailenizle her zaman konuşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/xiaomi-smart-home-360-ip-kamera-hd-1080p