En iyi Türk torrent oyun indirme sitesi

Genel olarak, bu günlerde ISS’ler indirdiğiniz şeyle pek ilgilenmiyor. Bunu çalınan insanlara bırakıyorlar. Bunun yerine, ISS’ler ne kadar bant genişliği emdiğiniz ve bunun diğerlerini yavaşlatıp yavaşlatmadığından daha fazla endişe duyuyorlar. Bu nedenle, birçok ISS, BitTorrent kullandıklarını görürlerse bağlantınızı boğacaktır – yani yavaşlatır -. Genellikle indirdiğiniz şeye bakmazlar (eğer yapabilseler bile, isterlerse), ancak makinenizden ne tür […]

 En iyi Türk torrent oyun indirme sitesi

05.05.2019 - 18:24

Güncelleme : 05.05.2019 - 18:24

Genel olarak, bu günlerde ISS’ler indirdiğiniz şeyle pek ilgilenmiyor. Bunu çalınan insanlara bırakıyorlar. Bunun yerine, ISS’ler ne kadar bant genişliği emdiğiniz ve bunun diğerlerini yavaşlatıp yavaşlatmadığından daha fazla endişe duyuyorlar. Bu nedenle, birçok ISS, BitTorrent kullandıklarını görürlerse bağlantınızı boğacaktır – yani yavaşlatır -. Genellikle indirdiğiniz şeye bakmazlar (eğer yapabilseler bile, isterlerse), ancak makinenizden ne tür bir trafik geldiğini kontrol ederler. Yani, bunun ne kadarının e-posta, web’de gezinme, görüntülü sohbet, çevrimiçi torrent oyun indir vb. Olduğunu görecekler. Herhangi bir BitTorrent trafiği görürlerse, yavaşlatırlar – yasal bir Linux ISO mu yoksa Batman Begin mi indirdiğiniz fark etmez. Tek umursadıkları şey ağlarını yavaşlattığın.

ISS’nizin BitTorrent trafiği aradığını görmek için, en kötü suçluların listesini inceleyin veya daha önce belirtilen Glasnost aracını deneyin. ISS’niz BitTorrent’i boğmuyorsa, endişelenecek çok şeyiniz yoktur, ancak yine de istedikleri şeyi görebilirler.

Hangi ISS’lerin En Büyük BitTorrent Susturucuları Olduğunu Öğrenin

İnternet Servis Sağlayıcınızdan şüpheleniyorsanız, en son BitTorrent indirmenizi engelliyor…

Peki torrent oyun indirirken anonim kalmak için ne yapmalısınız?

BitTorrent için karanlık bir zaman. Eski yöntemlerin çoğu artık pek kullanışlı değil. PeerBlock gibi uygulamalar MPAA ve RIAA’nın size bağlanmasını engellediğini iddia ediyor, ancak çok güvenilir değiller ve PeerBlock’u kullanırken kolayca yakalanabilirsiniz. Benzer şekilde, BitTorrent istemcinizin şifrelemesi boğulmaya karşı yardımcı olabilirken, bazı ISP’ler temel BitTorrent şifrelemesini geçebilecek olan ne indirdiğinizi görmek için daha güçlü yöntemler kullandığından sizi her zaman korumaz.

Bugünlerde indirmeyi gerçekten anonim olarak sürdürmenin tek yolu indirme işlemlerinizi güvenilir bir torrent sitesinden gerçekleştirmek. Sadece oyun indirirken değil, torrent dizi indir veyahut torrent film indir işlemi yaparkende güvenilir bir siteyi tercih etmeniz gerekmekte.

Bizim tercihimiz olan ve Türkçe hizmet veren güvenilir torrent indir sitesini bu bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz; www.methbox.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın