En İyi Restoran Otomasyonu Sistemi

İşletmelerde yapılan her işlemin daha hızlı olması müşteri memnuniyeti açısından büyük önem taşır. Restoran otomasyonu ihtiyaç duyulan, güvenilir ve kolay kullanımı başarıyla sunan bir sistemdir. Kısa sürede kurulabilmesi ve tüm işletmelere uyum sağlayan yapısıyla işletmelere kalıcı çözümler sunar. Restoran otomasyonu sayesinde, normalde çok uzun ya da zahmet gerektiren pek çok iş teknolojik odaklı şekilde ve […]

 En İyi Restoran Otomasyonu Sistemi

24.01.2021 - 10:24

Güncelleme : 24.01.2021 - 10:24


İşletmelerde yapılan her işlemin daha hızlı olması müşteri memnuniyeti açısından büyük önem taşır. Restoran otomasyonu ihtiyaç duyulan, güvenilir ve kolay kullanımı başarıyla sunan bir sistemdir. Kısa sürede kurulabilmesi ve tüm işletmelere uyum sağlayan yapısıyla işletmelere kalıcı çözümler sunar. Restoran otomasyonu sayesinde, normalde çok uzun ya da zahmet gerektiren pek çok iş teknolojik odaklı şekilde ve hızlı olarak yapılabilir. Bu sayede işletmenin ana hedeflerine odaklanmak daha kolay olur ve hem çalışanlar hem de müşteriler daha kaliteli bir işleyiş içerisinde yer alırlar.

Restoran Otomasyonu Sayesinde Yapılabilecek Olan İşlemler 


Restoran otomasyonuyla kasa durumu anlık olarak izlenebilir. Hızlı sipariş yönetimi aktifleştirilerek müşterilere çok daha esnek ve hızlı cevap verilebilir. Entegre stok kontrolü sayesinde işletmede yer alan her ürün, en ince detayına kadar takip edilebilir. Verimli sipariş yönetimiyle müşterilerin masalarda ne kadar kaldıkları, masa yoğunluğu ve daha pek çok detay takip edilebilir. Masaların değişen renklerle yansıtıldığı sistem anlaşılır ve kolay kullanılır şekildedir. Hangi masadan ne kadar kazanç elde edildiğinin takibini yapmak mali açıdan da iyi bir raporlama sunar.

Sipariş açısından da çok hızlı ve verimli bir sistem geliştirilebilir. Masadaki garsonun sipariş içeriği, mutfaktaki cihaza yansıyarak hız sayesinde iş gücünden kazanılır. Çalışanlar açısından da oldukça verim sunan sistem, müşterilerin de siparişlerine hızlı bir şekilde kavuşmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırır. İşletmenin kar elde edebilmesi ve kalitesi de bu sayede artmış olur. 

Simpra Kolay ve Gelişmiş Restoran Otomasyonu


Restoranlarda ihtiyaç duyulan tüm çözümlerin tek çatı altında toplanmasına imkân tanıyan Simpra Suite, basit kurulumu ve kolay kullanımı sayesinde herkesin hızlıca adapte olabileceği bir sistemdir. Büyük eğitimler alınmasına gerek kalmadan kolay bir şekilde kullanılabilir ve kurulduğu ilk andan itibaren işletmelerde kolaylık sağlamaya başlar.

Tek şube restoranlarda olduğu gibi zincir restoranlarda da istenilen verime ulaşılabilir. İşletmelerini daha iyiye taşımak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak isteyen herkes firmamızdan bu hizmete ulaşabilir. Tüm merak edilenler ve restoran otomasyonu sistemleri için firmamızla iletişime geçmek yeterlidir.