En Güncel Trend Oyunların Patch Haberleri

Pek çok trend olan online oyunların oyuncuları, oynadıkları oyunlara güncelleme alamadıklarından şikayet eder. Bu durumda olan birçok oyuncu otomatik güncelleme...

 En Güncel Trend Oyunların Patch Haberleri

24.07.2018 - 18:04

Güncelleme : 24.07.2018 - 18:04

Pek çok trend olan online oyunların oyuncuları, oynadıkları oyunlara güncelleme alamadıklarından şikayet eder. Bu durumda olan birçok oyuncu otomatik güncelleme alamadıklarından dolayı oynadıkları oyunları kendileri patch yükleyerek güncellemek durumunda kalmaktadır. Bu sebep ile manuel olarak güncelleme yapmak isteyen oyuncuların dertlerine çare olmak parolası ile yola çıkan Allpatchnotes firması oyunculara pek çok oyun hakkında bilgiler sunmakta ve oyunların yeni versiyonlarına yükseltilmesi için patch notes hizmeti sunmaktadır. Oyun listesinde pek çok en güncel oyunların patch listesini paylaşan bu patch indirme sitesi oyuncular tarafından oldukça rağbet görmektedir.

En Güncel Trend Oyunların Patchlerini Nasıl İndirebilirim?

Siz de en güncel trend olan oyunları manuel olarak yükseltmek durumundaysanız ilk olarak yapmanız gereken işlem allpatchnotes.com adresini ziyaret etmek olmalıdır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ise oyuncular ilgilendikleri oyunların patch sayfalarına gitmek durumundadır. Bu patch sayfalarını ziyaret ettiklerinde oyuncular site üzerinde yer alan download butonuna tıklayarak indirme işlemlerini tamamlayabilir ve oyunlarının versiyonunu yükseltebilirler.

https://allpatchnotes.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın