En Güncel Parçaların Akor Merkezi

  Gitar severlerin pek çoğu akorlar konusunda arşiv sahibi olmadığından diledikleri ya da ilgi duydukları parçaların akorlarına erişim sağlayamadıklarından yakınmaktadır. Bu kapsamda arşiv zorluğu çeken ve bu konuda kendine rehber olabilecek bir akor merkezi arayışı içerisinde olan siz değerli takipçilerimiz için Akorlar.org isimli dijital akor merkezini yarattık. Sizler de çalmak istediğiniz parçaların akorlarına sitemiz üzerinden […]

 En Güncel Parçaların Akor Merkezi

17.12.2018 - 22:00

Güncelleme : 17.12.2018 - 22:00

 

Gitar severlerin pek çoğu akorlar konusunda arşiv sahibi olmadığından diledikleri ya da ilgi duydukları parçaların akorlarına erişim sağlayamadıklarından yakınmaktadır. Bu kapsamda arşiv zorluğu çeken ve bu konuda kendine rehber olabilecek bir akor merkezi arayışı içerisinde olan siz değerli takipçilerimiz için Akorlar.org isimli dijital akor merkezini yarattık. Sizler de çalmak istediğiniz parçaların akorlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Akorlar.org Sitesi Hakkında Kısa Bilgi

Web sitemiz ülkemizin en güncel ve en büyük dijital akor merkezlerinden biri olup, bünyesinde binlerce şarkının akor ve tablarını barındırmaktadır. Bu gitar akorları arşivi sayesinde binlerce takipçi sayısına ulaşan sitemiz, takipçilerine güncellenen arşiviyle destek ve yardımcı olmaya yıllardır ara vermeden devam etmektedir. Web sitemizde yer alan arama kutusu üzerinden ilgi duyduğunuz tüm şarkılara ve sanatçıların parçalarına erişebilirsiniz. Aynı zamanda arama kutusu üzerinden sanatçı adı araması da yapabildiğinizden mütevellit ilgi duyduğunuz parçanın adını hatırlamıyorsanız hiç endişelenmeyin.

Akorlar.orf Kontrol Paneli Nasıl Kullanılır?

Sitemiz üzerinde bulabileceğiniz bir kontrol paneli bulunmaktadır. Arayışı içerisinde olduğunuz parçanın akor sayfasına girdiğinizde göreceğiniz üzere beyaz fon üzerinde tonlamalar, ritmler, tablar ve akorlar bulunmaktadır. Beyaz fon gözünü yoruyorsa kontrol paneli üzerinden ekranı siyah yapabilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Öte yandan sayfa üzerinde tonlamaları değiştirebileceğiniz bir ayar da bulunmaktadır. Kulağınızın tınısına göre tonlama ayarlamalarını sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın