En genç blogger anneler Hafize Yavaş

İnstagram bloggerları hepimizin yakında takip ettiği çok renkli kişiliklerdir. Gündelik yaşamlarını büyük bir cesaret ve şeffaflık ile bizlerle paylaşan bloggerlar aynı zamanda hayatımıza ve gündelik yaşantımıza dair çok özel bilgiler de sunmaktadır. Bazı bloggerlar renkli yaşamlarını bir anne olarak devam ettirmektedir. Hafize Yavaş en genç blogger annelerden birisi olarak hem sosyal yaşantısını hem de bir […]

 En genç blogger anneler  Hafize Yavaş

18.02.2021 - 13:41

Güncelleme : 18.02.2021 - 13:41

İnstagram bloggerları hepimizin yakında takip ettiği çok renkli kişiliklerdir. Gündelik yaşamlarını büyük bir cesaret ve şeffaflık ile bizlerle paylaşan bloggerlar aynı zamanda hayatımıza ve gündelik yaşantımıza dair çok özel bilgiler de sunmaktadır.

Bazı bloggerlar renkli yaşamlarını bir anne olarak devam ettirmektedir. Hafize Yavaş en genç blogger annelerden birisi olarak hem sosyal yaşantısını hem de bir anne olmayı nasıl bir arada tuttuğu konusunda sizlere fikir vermektedir.

23 Kasım 1984 yılında İstanbul Çatalca’da dünyaya gelen genç blogger aslında bu genç yaşına birçok anı ve yaşanmışlık sığdırmıştır. 20 yaşında kucağına aldığı kızı Cemre ile çıktığı muhteşem yolda sizlerde nasıl keyifli bir hayat yaşadıklarını görebilirsiniz.

2011 yılında ilk eşinden boşanan ve yeniden bir hayat kuran genç blogger bugün eşi ve kızı ile oldukça keyifli bir yaşantının içerisinden sizlere seslenmektedir. Güçlü ve genç yaşına kadar ne tür bir zorluk yaşamış olursa olsun, aslında hayatın ne kadar güzel olduğunu Hafize Yavaş ile sizlerde öğrenebilirsiniz.

Hafize Yavaş paylaşımları

Sizlerde instagram hesaplarınızdan Hafize Yavaş hesabını takibe alabilirsiniz. Her gün yaşadığı hayatı hiç çekinmeden ve cesurca sizlerle paylaşan Hafize Yavaş ile birlikte çok keyifli ve renkli zamanlar geçirebilirsiniz. Onun güçlü ve anne tarafını sizlerde keşfedebilirsiniz. En çok sevilen bloggerlardan birisi olarak Hafize Yavaş’ın sizlere öğretecek çok şeyi vardır.

https://instagram.com/hafizeyavasofficial