Elementor Sayfa Olusturucu Incelemesi

  WordPress’te bulunan araçları ve şablonları kullanmak yerine Elementor, sayfanızı bir araya getirdiğinizde tasarımınızın sonucunu gösteren farklı bir şey oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu WordPress eklentisi önceki HTML veya CSS kodlama bilgisini gerektirmez ve herhangi bir WordPress temasıyla kolayca eşleşmektedir. Yardımsever navigasyoncular, menüler içerir, bu da anlaşılmasını ve kolay hale getirir. İlgili Haber Türkiye’nin İş […]

 Elementor Sayfa Olusturucu Incelemesi

26.10.2021 - 19:49

Güncelleme : 26.10.2021 - 19:49

 

WordPress’te bulunan araçları ve şablonları kullanmak yerine Elementor, sayfanızı bir araya getirdiğinizde tasarımınızın sonucunu gösteren farklı bir şey oluşturmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu WordPress eklentisi önceki HTML veya CSS kodlama bilgisini gerektirmez ve herhangi bir WordPress temasıyla kolayca eşleşmektedir. Yardımsever navigasyoncular, menüler içerir, bu da anlaşılmasını ve kolay hale getirir.

Mevcut içerik öğeleri arasında başlıklar, resimler, metin paragrafları, videolar, düğmeler, bölücüler, aralayıcılar, simgeler, resim galerileri ve atlıkarıncalar, sayaçlar, referanslar, sosyal medya simgeleri, kısa kodlar ve çok daha fazlası bulunur. Ayrıca, WordPress sitenizde zaten sahip olduğunuz widget’ları kullanabilirsiniz.

Tamam, bu Elementor incelemesini olgusal tutmak için, muhtemelen bir Pro sürümünün de mevcut olduğunu belirtmeliyim. Ama Elementor’un harikalığının %90’ının tadını çıkarmak için buna gerçekten ihtiyacınız yok – dürüst olmak gerekirse!

 

Ana eklenti resmi wordpress deposu . Gizli maliyet veya kayıt/kayıt gerekmez. Sadece işe yarıyor!

Elementor bir WordPress eklentisi – biraz daha gelişmiş olsa da. Çalışması için önce yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Bunların hepsi standarttır – tıpkı diğer WordPress eklentileri gibi.