Elektronik Sektörler Kralı

Bu elektronik firması yirmi yıla aşkın bir süreyle şahsi firma olarak ülke adına gayret ettiği sınırsız istikrar ile birlikte büyümesini hızlı bir şekilde sürdüren ve diğer firmalara da örnek olan Türkiye’de ki sayılı güçlü ve saygın firmalar arasına adını yazmayı başaran bir firmadır.

 Elektronik Sektörler Kralı

07.05.2018 - 13:40

Güncelleme : 07.05.2018 - 13:40

Bu elektronik firması yirmi yıla aşkın bir süreyle şahsi firma olarak ülke adına gayret ettiği sınırsız istikrar ile birlikte büyümesini hızlı bir şekilde sürdüren ve diğer firmalara da örnek olan Türkiye’de ki sayılı güçlü ve saygın firmalar arasına adını yazmayı başaran bir firmadır. Bu firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve faydalanmak için ufel.com.tr adlı site üzerinden araştırılması mümkündür.

Smatv, Cctv ve Merkezi Uydu Sistemleri Hizmetleri

SMATV sistemi aslında merkezi uydu anten TV sistemidir. Bu sistem iki farklı şekilde meydana geliyor. Bunlar RF dağıtım ve geniş bantlı dağıtımdır. RF dağıtımda mevcut uydulardan belirli sayıda alınmış TV kanalının tek merkezde toplanmasıdır. CCTV kamera sistemleri olarak bilinir. Burada lens terimi çok önemlidir. Lens oluşan görüntülerin sensörleri üzerine düşmesini sağlayan optik olan aygıta denir. Merkezi uydu sistemleri ise televizyon kanal sayısının fazla olması gereken yerlerde Smatv’nin multiswitch merkezi uydu santrali kullanmasına ve bu şekilde yapılmış olan tesisatlara verilen addır.

https://www.ufel.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın