Ekol Danışmantık Üts Kaydı

İnsanlara tıbbi alanda sağlıklarını geri zamanlamaları ve kendi bakımları için gerekli kozmetik ürünlerin hangi firmadan ve nasıl ulaştırıldığının bilgisinin sağlanması gerekmektedir.

 Ekol Danışmantık Üts Kaydı

13.03.2018 - 14:10

Güncelleme : 13.03.2018 - 14:10

İnsanlara tıbbi alanda sağlıklarını geri zamanlamaları ve kendi bakımları için gerekli kozmetik ürünlerin hangi firmadan ve nasıl ulaştırıldığının bilgisinin sağlanması gerekmektedir. Bunun için Sağlık Bakanlığı’nın önderliğinde başlatılan ürün takip sistemi ( ÜTS ) ile insanlar gelen ürünlerinin istedikleri zaman ne durumda olduğunu çıkıştan gelene kadar öğrenebilmektedir. Ancak bunun içinde firmaların Üts kaydı yaptırmaları ve sistemde olmaları gerekmektedir.

Kayıt işlemleri belirli prosedürler ve belgelerin hazırlanmasından geçmektedir. Bunun için bazı şirketler kendileri zaman ayırmak istememektedir. Bu kısımda da devreye 2009 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren Ekol Danışmanlık girmektedir. 9 yıldır firmalar için üts firma kaydı, üts bayi kaydı, üts belge kaydı ve üts ürün kaydı için işlemleri gerçekleştirmektedir. Sizi uğraştırmadan tüm işlemleri gerçekleştiren, belgeler ve aracılığı kendisi yapan, gerektiğinde bilgi vererek üts kayıt işlemlerinizi tamamlayan hızlı, kaliteli bir kurum olmaktadır.

Çalışma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Ekonomi Bakanlığı ile de onaylı işlemler yürütmesinden dolayı işlemlerin sıkıntısız ve güvenilir bir biçimde tamamlanacağından şüphe olmamalıdır. Ekol Danışmanlığa internet ve iletişim adreslerinden ulaşılması mümkündür.

http://www.ubburunkayit.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın