Eğlenerek Öğrenmek

Öncelikle otizm denilen hastalık: Gelişim bozukluğudur. Ancak uzman kişilerle bu hastalıktan kurtulmak mümkün. Otizm özel eğitim alarak çocuklara yardımcı olunmaktadır.

 Eğlenerek Öğrenmek

04.07.2018 - 19:33

Güncelleme : 04.07.2018 - 19:33

Öncelikle otizm denilen hastalık: Gelişim bozukluğudur. Ancak uzman kişilerle bu hastalıktan kurtulmak mümkün. Otizm özel eğitim alarak çocuklara yardımcı olunmaktadır. İnsanların erken yaşta teşhis edip hekimlere, bu işle alakalı insanlara giderek yardım alması gerekmektedir. Dışarı da ev çevresinde kolay kolay uygun bir yer bulmak zor olmaktadır. Online olarak cocukozelgelisim.com sitesine girerek uzman psikolog ile iletişime geçilebilir. Otizm eğitim merkezi olarak da çalışmakta olan uzman kişiler velilere ve çocuklara yardım etmek konusunda elinden geleni yapmaktadır.

Çözümü Var

Site içerisine girerek uzman psikolog hakkında bütün bilgilere ulaşılmaktadır. Çocukları evde tutarak değil, dışarı da insanlar ile kaynaştırarak bu hastalıktan kurtulması sağlanmaktadır. Hem eğlenip hem de öğrenme yeri özel eğitim otizm olarak bilinen çocukların gelişimine yardım olan yerdir. Siteye girerek de ulaşılan, uzman kişinin sunduğu hizmetler:

– Özel Eğitim

– Floortime

– Erken Müdahale Ve Eğitim Programları

– Anne Baba Danışmanlığı

– Gelişimsel Değerlendirme

Belirtildiği gibi bu süreç zarfında anne ve babaya da çok iş düşmektedir. Web sitesine girerek iletişime geçilebilir ve randevu alınabilir.

http://www.cocukozelgelisim.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın