Eğlenceli Oyun Zamanı

Türkiye'nin en büyük yazılımcıları ile çalışan firma hazır yazılım şablonları kullanmanın yerine kendi yazılımlarını kullanmaktadır.

 Eğlenceli Oyun Zamanı

29.03.2018 - 15:58

Güncelleme : 29.03.2018 - 15:58

Türkiye’nin en büyük yazılımcıları ile çalışan firma hazır yazılım şablonları kullanmanın yerine kendi yazılımlarını kullanmaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından daha sonra oluşacak sorunları çözme açısından bu şekilde önlem alan firma sistemlerini daha fazla geliştirmeyi hedeflemektedir.

Dünya üzerinde çok fazla talep gören ve birçok mekânda kullanılan langırt masası imalatını her şekilde yaparak her yere gönderimini sağlamaktadır. İster evinize, ister iş yerine ya da ofisinize nereye koymak isterseniz farklı tip ve modellerde satılık langırt çeşitlerini bulmanız mümkün oluyor. Beğendiğiniz ürünleri site içerisinde inceleyerek ücretsiz olarak kargo seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Türkiye’nin her yerine gönderimi sağlanmaktadır. Daha önce langırt masanız var ve eksik parçanız mevcutsa her türlü eksik parça teminini sağlayabilirsiniz.

Kiralama Hizmeti

Satılık almak istemediğiniz masaları kiralama imkânı bulabilirsiniz. Dilerseniz kiralık langırt masa hizmetinden yarar sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yarı yarıca ciro paylaşımlı hizmetten yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kurulan bu sistem ile günlük, aylık ya da yıllık ciro paylaşımı şeklinde olmaktadır. Kurulum öncesi ve sonrası ücret talebi bulunmuyor.

https://www.istanbullangirt.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın