Eğlenceli Bilim Eğitimi Veren Anaokulları

Çocuklara bilim eğitimini eğlence, heyecan ve merakla vermeyi amaçlayan Mad Scienceeğitimi ile çocuklar öğrenme meraklarından vazgeçmiyorlar. Çocuklarımız hepimizin göz bebeği. Onların her ihtiyaçlarına verdiğimiz önemi eğitimlerine de vermeye çalışıyoruz.  Bebeklikten itibaren başlayan eğitimleri ilk çocukluk çağlarıyla beraber devam eder. Bu dönemde çocuklar için anaokulları en iyi alternatiflerden biridir. Peki her ana okulu çocuğumuz için uygun […]

 Eğlenceli Bilim Eğitimi Veren Anaokulları

15.10.2019 - 19:13

Güncelleme : 07.11.2019 - 19:14

Çocuklara bilim eğitimini eğlence, heyecan ve merakla vermeyi amaçlayan Mad Scienceeğitimi ile çocuklar öğrenme meraklarından vazgeçmiyorlar.

Çocuklarımız hepimizin göz bebeği. Onların her ihtiyaçlarına verdiğimiz önemi eğitimlerine de vermeye çalışıyoruz.

 Bebeklikten itibaren başlayan eğitimleri ilk çocukluk çağlarıyla beraber devam eder. Bu dönemde çocuklar için anaokulları en iyi alternatiflerden biridir. Peki her ana okulu çocuğumuz için uygun mudur buna nasıl karar vereceğiz ya da değişik eğitim yöntemleri olan ana okulları mevcut mu? Sevindirici cevap evet, mevcut.

 Mad Science eğitimi veren anaokullarında çocuklarınız öğrenecek, öğrenirken keşfedecek. Çocukların öğrenme süreçlerinde bilimsel keşifler yapmalarını sağlayan, çocukları teşvik eden ve yaşattığı heyecan ile öğrendiklerini unutturmayan bir yöntem Mad Science.

Mad Sicence Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Hem daha küçük yaşta çocukların okuldan sıkılmamalarını sağlayacak hem de dünyada 6 milyon çocuk tarafından denenmiş bir pozitif bilimler metodu ve eğlenceli bilim eğitimi ile çocuklarınız mutlu olacak. Çocuklara bilim eğitimini eğlence, heyecan ve merakla vermeyi amaçlayan Mad Scienceeğitimi ile çocuklar öğrenme meraklarından vazgeçmiyorlar. Dünyanın en eğlenceli bilim eğitimi yöntemi olan Mad Science çılgın sayılabilecek deneylerle çocuklara müthiş deneyimler sunmaktadır. Yetenekli Eller Anaokulu İstanbul Bakırköy’de bu eğitimi veren okullar arasındadır.

 Okul öncesi çocuklar en sıkıcı fen deneylerini bile yaparken mutlu olurlar, takım çalışmasının bilincine varırlar, takımlar halinde projelerini yönetirler veya etkinlikler yaparlar. 3 – 4 yaş yada 5 – 6 yaş arası Mad Science eğitimi veren ana okullarının etkinlik planları genelde insan vücudu, dinozorlar, renkler, uzaya seyahat, çılgın reaksiyonlar şeklindedir.

 Mad Science eğitimini almak her çocuğun hakkıdır. Siz de çocuğunuza bu hakkı verin.