Eğlencelerin Geleneksel Lezzetleri

Geleneksel olarak yüzyıllardır her yıl düzenlenen panayırlar, yöre halkının ve gelen misafirlerin hoşça vakit geçirmesi, yörenin tanıtılması ve aynı zamanda önemli bir gelir kaynağı olarak işlev görmektedir.

 Eğlencelerin Geleneksel Lezzetleri

07.03.2018 - 15:39

Güncelleme : 07.03.2018 - 15:39

Geleneksel olarak yüzyıllardır her yıl düzenlenen panayırlar, yöre halkının ve gelen misafirlerin hoşça vakit geçirmesi, yörenin tanıtılması ve aynı zamanda önemli bir gelir kaynağı olarak işlev görmektedir. Panayır kelimesini ilk duyduğunda herkesin içinde bir merak duygusu uyanır ve hemen gitmek için sabırsızlık başlar. Panayırlarda yörenin ünlü yemekleri, çeşitli şekerlemeler, patlamış mısır, pamuk şeker, Maraş dondurması ve geleneksel Osmanlı macunu olmazsa olmazlardandır. İşte bu nedenle panayırların aynı tat ve kalitede devam etmesi için alanlarında tecrübeli, eğitimli, güler yüzlü personeli ve ekipmanları ile panayır hizmeti vermekteyiz.

Özellikle çocukların vazgeçemediği ancak büyüklerin de bir o kadar sevdiği Osmanlı macunu için hem deneyimli, özel kıyafetli, eğlenceli satış elemanı hem de lezzeti ve hijyeni ön plana alan rengarenk, katkısız Osmanlı macunu temin etme konusunda hizmet vermekteyiz.

Pamuk şeker arabası ile ilgi çeken, yapımı her zaman merakla izlenen ve küçüklerin severek yediği bir diğer eğlenceli atıştırmalıktır. Firmamız hem pamuk şeker arabası hem de pamuk şekerci temin etme konusunda hizmet vermektedir.

Popcorn, Türkçede genellikle patlamış mısır olarak bilinmektedir. Hemen her yerde rahatlıkla tüketilebilen, eğlenceli ve besleyici bir yiyecektir. Popcorn arabası sıcacık yeni patlamış mısır kokularını etrafa yayarken kendinden geçmeyen yoktur. Firmamız hem yeni ve temiz popcorn arabası hem de özel Osmanlı kıyafeti olan satış personeli hizmeti vermektedir.

Peki, Maraş dondurması olmazsa eğlence olur mu? Maraş dondurmacısı da en az dondurma kadar önemlidir. Hem keçi sütünden yapılan enfes ve sağlıklı dondurma hem de dondurmacının zilleri konuşturan eğlenceli ve bir o kadar maceralı dondurma verme seremonisi tüm etkinliklerde görmek istediğimiz geleneksel etkinliklerdendir. Firmamız kaliteli Maraş dondurması ve deneyimli Maraş dondurmacısı hizmetini sizlere sunmaktadır.

https://www.panayiryiyecekleri.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın