Ebay Üzerinden Güvenli Alışveriş Yapmanın Kolay Yolu

Ebay üzerinden ürün sipariş etmek Türk kullanıcılar için genellikle riskli ve meşakkatli olabilmektedir. Bunun sebebi örneğin Ebay de gibi yurt dışı kaynaklı verilen siparişlerin ülkemizde gümrüğe takılması ve adrese teslim işlemlerinde yaşanılan belirsizliklerden kaynaklanmaktadır.

 Ebay Üzerinden Güvenli Alışveriş Yapmanın Kolay Yolu

31.03.2018 - 5:33

Güncelleme : 31.03.2018 - 5:33

Ebay üzerinden ürün sipariş etmek Türk kullanıcılar için genellikle riskli ve meşakkatli olabilmektedir. Bunun sebebi örneğin Ebay de gibi yurt dışı kaynaklı verilen siparişlerin ülkemizde gümrüğe takılması ve adrese teslim işlemlerinde yaşanılan belirsizliklerden kaynaklanmaktadır. Bunlarla birlikte sitenin Türkiye üzerinden yapılan alışverişlere taksit imkanı sunmaması ve sipariş edilenden farklı gelmesi gibi bir çok olumsuz etmen bulunmaktadır.

Ebaypaketim.com Sitesinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Ebaypaketim, Ebay üzerinden yapılan alışverişlerde Ebay uk gibi dış ülkelerde bulunan adreslere gerek duymadan Ebay üzerinden güvenle alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Ebaypaketim.com üzerinden yapılan alışverişler için site 6 taksit imkanını kullanıcılarına tanımaktadır. Site, kullanıcılarının Ebay üzerinden almak istediği ürünü temin etmekte, gelen ürünün doğruluğunu kontrol etmekte ve adrese teslimat için ürünü kargoya vermektedir. Bunların yanı sıra siteye üyelik ücretleri ise diğer rakip sitelere göre daha uygundur. Ayrıca birden fazla sipariş verildiği taktirde gelen ürünleri bekletip hepsini tek kargo ile müşterilerine yollayabilme kolaylığını sağlamaktadır.

Kargo ücretleri ise alınan ürünlerin ağırlığına, paketin büyüklüğüne ve kargo şirketinin fiyat tarifelerine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

https://www.ebaypaketim.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın