e-mark sertifikası nedir

Profesyonel Sertifikasyon Sistemleri Ulusal ve uluslararası kalite belgelerini almak için Turcert.com interaktif hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Türcert Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş tüm sektörlerde, uluslararası sertifikasyon hizmetleri sunuyor. 4 farklı kategoride verilen belgelendirme hizmetlerinden yararlanarak firmanız için Helal Belgesi alabilir, gıda belgelendirme ve tarımsal ürün sertifikasyon sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Türcert Sertifikasyon Hizmetleri İlgili Haber 2023-2024 VGM burs başvuru […]

 e-mark sertifikası nedir

12.12.2018 - 21:17

Güncelleme : 12.12.2018 - 21:17

Profesyonel Sertifikasyon Sistemleri

Ulusal ve uluslararası kalite belgelerini almak için Turcert.com interaktif hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Türcert Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş tüm sektörlerde, uluslararası sertifikasyon hizmetleri sunuyor. 4 farklı kategoride verilen belgelendirme hizmetlerinden yararlanarak firmanız için Helal Belgesi alabilir, gıda belgelendirme ve tarımsal ürün sertifikasyon sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Türcert Sertifikasyon Hizmetleri

Turizm belgelendirme faaliyetleri, sistem belgelendirme çalışmalarıyla başvuru yapan tüm kurum ve kuruluşlara ISO 13485, ISO 9001 ve ISO 14001 gibi sertifikalar veriliyor. Çevre Yönetim sistemleri, Kalite Kontrol, Müşteri Memnuniyeti yönetim sistemleri gibi tüm iş alanlarında global eğitim sistemleri ve global geçerliliği olan belgeler sunuluyor.

Organizasyon ve kuruluşlar için sunulan hizmetlerde; muayene, test ve eğitim projeleri bulunuyor. Sanayiden inşaata, kimyadan gıdaya dek tüm marka ve ürünlerin, uluslararası kalite standartlarına uygunluğunu belirleyen, onaylayan kurum olarak hizmet veriliyor.

Türcert Eğitim ve Muayene Hizmetleri

Türcert, ulusal ve global kuruluşlar tarafından onaylanan, bağımsız kurum olarak faaliyet göstermektedir. E işareti olarak bilinen e-mark belgesi sertifikasyon sistemi için online başvuru sağlayabilirsiniz. Avrupa Birliği standartlarında uygulanan e-Mark sertifikasyon sistemi ile Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu’na göre iki farklı şekilde sertifikasyon sunuluyor.

Motorlu araçların üretiminde gerekli olan ve uluslararası standartlara uygunluğu belirten belgelendirme hizmetleri, eğitim programları, test ve muayene seçenekleriyle profesyonel hizmetler sunuluyor. İstanbul merkez ofisiyle faaliyet gösteren Türcert’e resmi web sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın