E-mail Pazarlamanız Güvenli Ellerde

Sendpulse firmasının e-mail pazarlaması yapmak için müşterilere hizmet vermek amaçlı kurulumunu gerçekleştirmesi ile birlikte birçok firmanın e-mail pazarlamalarını yaptırmak için firma ile çalıştığı bilinmektedir.

 E-mail Pazarlamanız Güvenli Ellerde

10.06.2018 - 14:16

Güncelleme : 10.06.2018 - 14:16

Sendpulse firmasının e-mail pazarlaması yapmak için müşterilere hizmet vermek amaçlı kurulumunu gerçekleştirmesi ile birlikte birçok firmanın e-mail pazarlamalarını yaptırmak için firma ile çalıştığı bilinmektedir. Toplu mail gönderim yapabilmek için firmalara hizmet sağlayan Sendpulse müşterilerine kampanyalar oluşturmak ve ilerlemelerini izleyebilmek adına basit ve sezgisel olan bir arayüz ile hizmet vermektedir. Toplu mail gönderme işlemi için firma ile irtibat kurabilmek adına sendpulse.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Sendpulse Ürünleri

Sendpulse firması ile anlaşma sağlayarak müşterilerin alabileceği hizmetler arasında; e-mail pazarlama, SMTP hizmetleri, web push, SMS, Viber şeklinde bir sıralama bulunmaktadır. Toplu mail gönderebilmek için bu firmadan destek alacak olan şirketlerin belirli bir fiyatlandırma işlemi üzerinden hizmet alımı yapabilmesi mümkün olur. Uygun fiyatlar ile beraber kaliteli bir şekilde hizmet sunan bu firma aylık abonelik, kullandığın kadar öde, ücretsiz plan, VIP plan ve SMTP hizmeti olmak üzere fiyatlandırma işlemi uygulamaktadır. Firma ile web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden irtibat kurulabilir.

https://sendpulse.com.tr/features/email

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın