Duygu Sarışın’ın kimin kızı

Salı akşamlarının favori dizileri arasında yer alan Star TV’nin Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pilates eğitmeni Burcu’yu oynayan Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy ile birlikteliğinden sonra çok konuşulmaya başlanmıştı. İçerde dizisinde rol almasıyla gündeme gelen oyuncu, bu kez Ufak Tefek Cinayetler’deki rolü çok sevilmese de başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Duygu Sarışın, magazinde zaman zaman yaşadığı aşkla gündeme […]

 Duygu Sarışın’ın kimin kızı

20.06.2018 - 23:31

Güncelleme : 20.06.2018 - 23:31

Salı akşamlarının favori dizileri arasında yer alan Star TV’nin Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pilates eğitmeni Burcu’yu oynayan Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy ile birlikteliğinden sonra çok konuşulmaya başlanmıştı.

İçerde dizisinde rol almasıyla gündeme gelen oyuncu, bu kez Ufak Tefek Cinayetler’deki rolü çok sevilmese de başarılı performansıyla dikkat çekiyor.

Duygu Sarışın, magazinde zaman zaman yaşadığı aşkla gündeme gelse de sosyal medyada paylaştığı fotoğraflardan renkli bir hayatı olduğu ve ailesi ve arkadaşlarıyla çok iyi vakit geçirdiği görülüyor. Sarışın’ın, fotoğraflarında bolca yer alan küçük kız da ablası Müge’nin kızı, yani yeğeni Mira.

Duygu Sarışın, aslında İzmirliler’in çok yakından tanıdığı bir isim. Babası 10 yıl boyunca İzmir Konak Belediyesi Başkanlığı’nı yapan Ahmet Sarışın. Kızını oyunculuk konusunda da her zaman destekleyen Ahmet Sarışın, İzmir’deki yerel bir gazeteye verdiği röportajda şöyle konuşuyor:

“İki kızım var. İkisi de Güzel Sanatlar mezunu. Büyük kızım bir ara oyunculuk yaptı ama bıraktı, şimdi evli. Küçük kızım Duygu da İzmir Devlet Tiyatrosu’nda uzun yıllar oynadı. Bir gün İstanbul’a gitmek istedi. Önce üzülmüştüm ama hayalleri vardı, gitti. Şimdi severek izliyorum. Başarılı bir oyuncu. Babası olarak gurur duyuyorum.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın