Dünya Elinizin Altındaki Tuşlara Geliyor

Sektöründe ileri gelen iptv rakibi olarak kimseyi görmüyor ve yayın ağı, hd görüntü kalitesi ve dünya kanallarının hepsini de kapsaması yönüyle sürekli bir şekilde kendini geliştirmekte olan alt yapısını ortaya koyuyor.

 Dünya Elinizin Altındaki Tuşlara Geliyor

27.11.2017 - 16:59

Güncelleme : 27.11.2017 - 16:59

Sektöründe ileri gelen iptv rakibi olarak kimseyi görmüyor ve yayın ağı, hd görüntü kalitesi ve dünya kanallarının hepsini de kapsaması yönüyle sürekli bir şekilde kendini geliştirmekte olan alt yapısını ortaya koyuyor. Tüm ulusal kanalları ve tüm Avrupa spor kanallarını bünyesinde barındıran ve müşterilerine sınırsız hizmetin ve eğlencenin kapılarını aralayan ip tv donanmasıyla göz kamaştırıyor.

Sınırsız içerikli sinema filmi arşivine sahip olduğunu, hem aksiyon, hem bilim kurgu, hem korku hem de her yaşa uygun olan filmleriyle destekleyerek iddiasını kanıtlıyor. Çocukları unutmadığını ise, çizgi film arşivi ile kanal listesinde belli ediyor. Bunların yanı sıra sınırsız kanal listesi içeriğine sahip olduğunu, tüm ulusal kanallar ve haber kanalları, birbirinden etkileyici belgesel kanalları ve farklı ülkelerde mevcut olan tv yayınlarını da evinize kadar getirerek göstermiş oluyor.

Altyapı ve Donanma Harikası

Kanalları ve yayınları açısından iddialı olduğu gibi sistemsel özellikleri ile de yerini alıyor. tüm yayınlarda en ufak bir donma problemi yaşanmıyor. Ayrıca abonelik durumunda ücretsiz montaj hizmeti sağlanıyor.

http://www.iptvhdserver.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın