Dudak Dolgusu Estetik Hizmeti

Prof. Dr. Ufuk Bilkay estetik cerrahi uzmanı olarak tam 20 yılı aşkın süredir bu alanda hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Özellikle de gelişen tıbbın farkında olarak yeniliklere açık bir şekilde hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Klinik olarak hasta memnuniyeti daima ön planda tutulmuş ve evine mutsuz bir hasta hiç gönderilmemiştir. Sağlık alanında anlık olarak acil durumların […]

 Dudak Dolgusu Estetik Hizmeti

02.08.2021 - 18:14

Güncelleme : 02.08.2021 - 18:14

Prof. Dr. Ufuk Bilkay estetik cerrahi uzmanı olarak tam 20 yılı aşkın süredir bu alanda hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Özellikle de gelişen tıbbın farkında olarak yeniliklere açık bir şekilde hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Klinik olarak hasta memnuniyeti daima ön planda tutulmuş ve evine mutsuz bir hasta hiç gönderilmemiştir. Sağlık alanında anlık olarak acil durumların olması oldukça normaldir. Bu nedenle 7/24 tıbbi danışmanlık vererek sizlere anında müdahale edilebilmektedir.

Klinik içerisindeki hizmetlerden biri olan yüz ve dudak dolguları son yıllarda bir hayli talep açısından artış göstermiştir. Özellikle dudak dolgusu İzmir alanında kendini kanıtlamış olan kliniklerden bir tanesidir. Lokal anestezik enjeksiyonu veya cilde emla krem sürerek işlemler basit bir şekilde uygulanır. Bu işlemler ise ofis uygulaması olarak gerçekleştirilmektedir.

En Çok Kullanılan Dolgu İşlemleri

Dolgu işlemlerinde en çok hyalüronik asit kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu madde canlı olan her organizmanın içerisinde bulunan sersi bir yapıdadır. Aynı zamanda unutmayın ki insan derisi de yoğun olarak hyalüronik asit içerir. Cilt altı destek dokusunun da temel yapı taşı olarak bilinir. Eğer bir maddeye benzetilmesi gerekiyorsa süngere oldukça yakındır. Oldukça yüksek su tutucu bir madde olduğu için cildinizde birçok anlamda katkısı vardır. Bu dolgular hayvansal madde ve toksin içermedikleri için diğer canlılardan hastalık bulaşması da söz konusu değildir. Alerjik etkileri yoktur.

Kaynak : estetik izmir