Dönerciyi sipariş tuzağı ile vurmuştu

Olay, geçen hafta Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesi Şirinevler Mahallesi’nde bulunan boş arazide meydana geldi. Eşref Y. ile Ali Eloğlu arasında döner dükkanında alacak verecek meselesi nedeniyle tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından Eşref Y., dükkandan çıktı. Kısa süre sonra da Ali Eloğlu’na telefonla döner siparişi yapıldı. Sipariş adresi olarak verilen boş araziye giden Eloğlu, yüzü maskeli bir […]

 Dönerciyi sipariş tuzağı ile vurmuştu

06.04.2019 - 15:36

Güncelleme : 06.04.2019 - 15:36

Olay, geçen hafta Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesi Şirinevler Mahallesi’nde bulunan boş arazide meydana geldi. Eşref Y. ile Ali Eloğlu arasında döner dükkanında alacak verecek meselesi nedeniyle tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından Eşref Y., dükkandan çıktı. Kısa süre sonra da Ali Eloğlu’na telefonla döner siparişi yapıldı.

Sipariş adresi olarak verilen boş araziye giden Eloğlu, yüzü maskeli bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. İki bacağından vurulan Eloğlu, polis ve sağlık ekiplerini arayarak, yardım istedi. Ali Eloğlu, Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Saldırgan ise kaçtı. Eloğlu, polise olaydan önce tartıştığı Eşref Y.’nin kendisini tehdit ettiğini anlatarak, “Kısa süre sonra tanımadığım bir numaradan telefonum arandı. Döner siparişi verildi. Siparişi götürdüğüm yerde, yüzü maskeli bir kişinin silahlı saldırısına uğradım” dedi.

Yıldırım Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, olaydan sonra başlattıkları incelemede döner dükkanının bulunduğu sokak ile olay yerinde bulunan toplam 40 güvenlik kamerasını inceledi. Şüphelinin Eşref Y. olduğunu tespit eden polis, teknik takip başlattı. Eşref Y., Esenevler Mahallesi’nde yakalandı. Zanlının üzerinde olayda kullandığı tabanca bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın