Dondurulmuş Ürünleriniz Güvende

Nakliyat dünyasında, konforlu, güvenli ve son model araçlar, konusunda profesyonel şoförler, zamanında teslimat ve güvenilir hizmet anlayışı önemlidir. -26 derece sıcaklığa kadar korunması gereken ürünleri taşıma işlemi olan frigolu kamyonet kiralama işlemlerinde...

 Dondurulmuş Ürünleriniz Güvende

02.02.2018 - 16:10

Güncelleme : 02.02.2018 - 16:10

Nakliyat dünyasında, konforlu, güvenli ve son model araçlar, konusunda profesyonel şoförler, zamanında teslimat ve güvenilir hizmet anlayışı önemlidir. -26 derece sıcaklığa kadar korunması gereken ürünleri taşıma işlemi olan frigolu kamyonet kiralama işlemlerinde, son model ve güvenli araçlar tercih edilmektedir. Eski buzlu taşıma sisteminin tarih olduğu günümüzde, özel soğutuculu kasalara sahip olan kamyonlar tercih edilmektedir.

 

Hızlı Çözüm Yöntemi

Nakliyatın en önemli konusu hızlı çözüm yöntemidir. Araçların trafikte güvenli bir şekilde kullanılması, taşınan ürünlerin güvenli taşınması ve şoförlerin aracı sakin ve güvenli kullanması, en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Frigolu taşıma olarak adlandırılan bu taşıma hizmetleriyle istediğiniz çözümleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

 

Süspansiyonlu Güvenli Taşıma

Araçlarımızdaki süspansiyonel sistemler, istediğiniz çözümleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Süspansiyonel çözüm yöntemleriyle kısa ve etkili çözüm sistemlerini tercih eden ekiplerimiz, frigolu kamyonet kiralama sektöründe, her ürünün genetik özelliklerine göre özel sıcaklık ayarı yapabilmektedir. Kapalı donduruculu kasa özelliklerine sahip kamyonetlerimiz, yaz kış sizin için çalışmaya devam etmektedir. Hava koşulları ne olursa olsun, her zaman şoförlerimiz güvenli taşıma hizmetini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

http://www.frigolukamyon.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın