Doktor Hakan Özkul Kimdir?

Hakan Özkul, 1967 yılında Ankara’ da dünyaya geldi. Kocaeli İzmit Lisesin’ den mezun oldu ve Türkiye derecesi yaparak, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni İngilizce olarak kazandı. Lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Tıp alanında çeşitli araştırma ve çalışmalar yaparak başarılı bir doktor oldu. Tıp alanındaki başarılarına devam eden doktor, aynı zamanda Panax ürünlerinin satışını […]

 Doktor Hakan Özkul Kimdir?

16.08.2019 - 17:19

Güncelleme : 16.08.2019 - 17:19

Hakan Özkul, 1967 yılında Ankara’ da dünyaya geldi. Kocaeli İzmit Lisesin’ den mezun oldu ve Türkiye derecesi yaparak, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni İngilizce olarak kazandı. Lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Tıp alanında çeşitli araştırma ve çalışmalar yaparak başarılı bir doktor oldu. Tıp alanındaki başarılarına devam eden doktor, aynı zamanda Panax ürünlerinin satışını da yapıyor.

Hakan Özkul’un Satışını Yaptığı Panax Ürünleri

Panax Doktor Hakan Özkul ve uzmanlar eşliğinde doğal bitki özlerinden yapılmıştır. Birçok hastalığın tedavisi için günde sabah ve akşam birer kapsül kullanılır. Bir kutu içerisinde 90 kapsül bulunur, bu sayede bir kutu size yaklaşık 45 gün yetecektir. Aromatik bitkiler konusunda çalışmaları olan Doktor Hakan Özkul’ un özel formülü olan ürün, ilaç değil gıda takviyesidir.

Birçok hastalığa şifa amaçlı kullanılan ürün, ayrıca zinde kalmak için de kullanılabilir. İçerisinde kimyasal madde yoktur. Panax ürünleri birçok insan tarafından tercih edilir. Bu ürünler 60 yaşın üstündeki insanlar tarafından günde en fazla iki kere kullanılmalıdır. Ayrıca çocukların erişemeyeceği, serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Orijinal Panax Nasıl Anlaşılır?

Piyasada ” Panax” adı altında onlarca ürün vardır. Ne yazık ki birçoğu da sahte ve insan sağlığını tehdit eden ürünlerdir. Orijinal Panax ürünlerde Hakan Özkul’un güvencesi vardır. Peki, orijinal Panax ürünler, diğerlerinden nasıl ayrılır?

Her alanda üretilen birçok ürünün, sahtesi de vardır. Özellikle sağlık alanında üretilen çakma ürünler insan sağlığını tehlikeye atabilir. Bu yüzden aldığınız ürünlerin orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Sahte Panax ürünlerden farklı olarak orijinalinin kapağının altında koruyucu beyaz bir bant yer alır. Aldığınız, Panax’ın altında koruyucu bir bant yok ise taklit bir ürün almışsınızdır. Buna dikkat ederek gerçek Panax ile çakma olanı ayırt edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın