Doğaya Gel!

  Doğanın keşfedilmemiş olan yerlerini keşfe çıkmak isteyen kişiler için hazırladığımız web sitemiz üzerinden gerek görsel desteği ile gerekse de gezen kişilerin gezi rehberliği eşliğinde blog yazıları hazırlamaktayız. Kurmuş olduğumuz web sitesi gezi rehberi olarak temelde hizmet vermekle beraber bir çok etkinliğe de web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Gezi rehberliğinin yanı sıra tatil rehberi olarak […]

 Doğaya Gel!

17.11.2018 - 20:51

Güncelleme : 17.11.2018 - 20:51

 

Doğanın keşfedilmemiş olan yerlerini keşfe çıkmak isteyen kişiler için hazırladığımız web sitemiz üzerinden gerek görsel desteği ile gerekse de gezen kişilerin gezi rehberliği eşliğinde blog yazıları hazırlamaktayız. Kurmuş olduğumuz web sitesi gezi rehberi olarak temelde hizmet vermekle beraber bir çok etkinliğe de web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Gezi rehberliğinin yanı sıra tatil rehberi olarak da destek alabileceğiniz web sitemizde doğaya karışmak ve doğanın keyfini çıkarmak için pek çok alternatif seçeneğe yer vermekteyiz.

Gezi Rehberi

Türkiye’nin doğa harikası olarak bilinen pek çok milli parkı, yaylası, göleti vb. doğal oluşumlu yerleri bulunmaktadır. Bu konuda gezi rehberi olarak hizmet vermekte olan web sitemizde gezilen yerlerin görseller ile desteklendiği görülebilir. Bunun yanı sıra şehir rehberi olarak da hem yurt içi hem de yurt dışındaki pek çok şehir hakkında bilgi verimi sağlamaktayız. Web sitemiz içerisinde yer alan gezi rehberi kategorisi altında Türkiye’nin pek çok doğa harikası yerleri hakkında bilgi almak, fotoğraflar ile bu yerlerin görsel desteğini edinmek ve çeşitli etkinliklere katılabilmek mümkün olur.

Milli Parklar

Web sitemizde yer alan gezi rehberi kategorisinin alt yazısında pek çok milli park hakkında bilgi vermekteyiz. Doğal oluşumlu olan bu milli parkların başında; Köprülü Kanyon Mlli Parkı, Beydağları Sahil Milli Parkı, Munzur Vadisi Miili Parkı, Kovada Gölü Milli Parkı, Güllük Dağı – Terkos Milli Parkı ve Kızıldağ Milli Parkı gibi bir çok seçeneğe erişim sağlayabilirsiniz. Bu milli parkları her birinden çekilmiş olan fotoğraflar ile beraber nasıl gidilebileceği, nerelerde konaklama yapılacağı gibi konularda da ziyaretçilerimiz için bilgi vermekteyiz. Gezi rehberliğinin yanı sıra pek çok alanda da doğa konusunda hizmet vermekteyiz.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın