Doç. Dr.Hasan Erdem

Doç. Dr. Hasan Erdem, fazla kilolarından başı dertte olan her bireyi ister doğal yollarla isterse de bypass ameliyatı ile istediği kiloya ulaşmasını sağlamaktayız. Eğer ki kendinizi daha dinç hissetmek ve sağlıklı yarınlara uyanmak istiyorsanız bugünün planını iyi yapmanızı öneririz. Hayatta yaptığımız tercihlerin başında sağlık sektörü en ön plandadır. Her birey sağlıklı olduğu takdirde kendini mutlu […]

 Doç. Dr.Hasan Erdem

29.05.2020 - 8:51

Güncelleme : 31.05.2020 - 8:52

Doç. Dr. Hasan Erdem, fazla kilolarından başı dertte olan her bireyi ister doğal yollarla isterse de bypass ameliyatı ile istediği kiloya ulaşmasını sağlamaktayız. Eğer ki kendinizi daha dinç hissetmek ve sağlıklı yarınlara uyanmak istiyorsanız bugünün planını iyi yapmanızı öneririz. Hayatta yaptığımız tercihlerin başında sağlık sektörü en ön plandadır. Her birey sağlıklı olduğu takdirde kendini mutlu ve huzurlu hisseder. Peki sağlık sektöründe hangi hizmetleri vermekteyiz. Gelin birlikte göz atalım.

Verdiğimiz Hizmet Dalları

Verdiğimiz hizmet dalları; tüp mide ameliyatı, gastrik bypass, mide balonu hizmetleri vermekteyiz. Bildiğiniz gibi bypass ameliyatı , kalbi besleyen büyük atardamarın tıkanması, daralması sonucu uygulanılan işlemdir. Gerekli görüldüğü takdirde hemen uygulanmaktadır.

Ameliyatsız kilo verme yöntemi de yine en sağlıklı kilo verme yöntemidir. Doç. Dr. Hasan Erdem ve diyetisyenlerimizle ortak yürüttüğümüz çalışmada birçok bireyin istediği kilo hedefine ulaşma konusunda yardımcı olduk ve bu hedefte sağlıklı, dengeli beslenmeyi esas aldık. Kilo vermek daha önceden bu kadar dengeli adımlarla uygulanmadoğı için başarılamamış olsa da danışmanlığımız sayesinde uygulamakta zorlandığınız her adımı kolaylıkla başaracaksınız.

Adım adım obezite ameliyatı yolculuğu ile kafanızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmet ile bu yollarda emin adımlarla yürümekteyiz. Uzun yıllar verdiğimiz hizmet sonucunda profesyonel bir çalışma ortamı ile siz değerli müşterilerimizi bilgi almak için ofisimize bekleriz.