Diş Sağlığının Öncülerinden

Diş Sağlığının Öncülerinden Günlük olarak sık kullandığımız vücut parçalarından olan dişler, birçok işlevi yerine getirmemizi sağlıyor. Doğuştan itibaren çıkan ve belirli bir yaştan sonra dökülerek yerine yenisi çıkan dişler, herhangi bir olay sonucu zarar gördüklerinde kendilerini tekrar yenileyemez bir duruma geliyorlar. Bu durumlarda dıştan müdahale gerekiyor ve bu müdahalenin doğru olması büyük önem arz ediyor. […]

 Diş Sağlığının Öncülerinden

23.04.2019 - 23:06

Güncelleme : 23.04.2019 - 23:06

Diş Sağlığının Öncülerinden

Günlük olarak sık kullandığımız vücut parçalarından olan dişler, birçok işlevi yerine getirmemizi sağlıyor. Doğuştan itibaren çıkan ve belirli bir yaştan sonra dökülerek yerine yenisi çıkan dişler, herhangi bir olay sonucu zarar gördüklerinde kendilerini tekrar yenileyemez bir duruma geliyorlar. Bu durumlarda dıştan müdahale gerekiyor ve bu müdahalenin doğru olması büyük önem arz ediyor.

Sizin ve dişlerinizin sağlığı için en uygun tedaviyi ve İmkanları sağlayan Akvadent, kurulduğu ilk günden beri hastalarına en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Birçok diş rahatsızlığı ve diş eksikliği için tedavi hizmeti sunan kliniğe, akvadent.com üzerinden erişebilirsiniz. Muayene olmak için site üzerinde bulunan başvuru formunu doldurabilir ve randevu alabilirsiniz.

Diş Kaplamaları

Daha sağlıklı ve güzel görünen dişler için tercih edebileceğiniz uygulamalardan olan zirkonyum kaplama dişlerinizi hem yeniden şekillendirecek hem de daha güzel bir görüntü sağlayacaktır. Akvadent aracılığı ile kendinize en uygun zirkonyum kaplamayı yaptırabilirsiniz. Ağız ve diş yapınıza uygun olan onlarca çeşit ve modeli görebilir ve en çok beğendiğinizi dişlerinize uygulata bilirsiniz.

Diş Eğrilikleri ve Eksikleri

Çoğu çocuğun problemlerinden olan ve konuşma bozukluklarından, çene eğriliklerine kadar birçok probleme yol açan diş eğriliklerine diş teli ile son verebilirsiniz. Ağız yapınıza en uygun diş teli için muayene olabilirsiniz. Çocuklardan çok birçok yetişkinin başına gelen, yemek yeme sıkıntısına ve görüntü bozukluğuna yol açan diş eksiklerine de implant tedavisi ile son verebilirsiniz. Titanyumdan yapılan diş vidaları ve en uygun diş şekli ile bu sorundan, Akvadent aracılığı ile kurtulabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın