Dijitalya ile şeffaf folyo, Kumlu folyo ve One way vision folyo baskı ürünlerini keşfetin

Şeffaf folyo baskı nedir? Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun şeffaf folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir. Arka yüzeyinin yapışkanlı olması bu folyo baskı çeşitinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri olmaktadır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulanabilir. […]

 Dijitalya ile şeffaf folyo, Kumlu folyo ve One way vision folyo baskı ürünlerini keşfetin

27.12.2021 - 6:35

Güncelleme : 27.12.2021 - 6:35

Şeffaf folyo baskı nedir? Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun şeffaf folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir. Arka yüzeyinin yapışkanlı olması bu folyo baskı çeşitinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri olmaktadır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulanabilir.

Folyo PVC esaslı bir malzemedir. Folyolar m2 başına gram ağırlığı (m2/gr), PVC özelliği, yapışkanlık kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahip olmaktadırlar. Şeffaf folyo baskı nerede kullanılır? Özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Mağaza vitrinlerinde arkasını neredeyse net bir şekilde göstermesini sağlar. Şeffaf folyo baskı dış mekanda kullanımının yanı sıra, iç mekandada kullanılabilmekte olan bir malzemedir.

Kumlu folyo baskı nedir?

 Kumlu folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf ve kumlu olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun kumlu folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir. Kumlu Folyo Baskı Fiyatları Uygun Kumlu folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli Kumlu folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz.

Kumlu folyo baskı çeşitleri nelerdir? Kumlu folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özellikte olmaktadır. Transparan folyo olarak da tanımlayan kişi ve kurumlar vardır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 sınıfa ayrılmaktadır. Kumlu folyo baskı nasıl yapılır? Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir.

Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Kumlu folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır. Kumlu baskı içerden yapıştırılır.

One way vision baskı nedir?

One way vision baskı one way vision malzemeye baskı yapılması işlemine denir. One way vision, folyo malzeme sınıfına giren ve sadece cam yüzeye uygulamaya elverişli olan, arkası yapışkanlı ve delikli bir malzeme olmaktadır. Böyle bir malzemeye baskı yapılması da one way vision baskı olarak adlandırılmaktadır. One way vision baskı, one vision kaplama, van vision gibi söylemlerle karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Kullanımı tek yönlü olmaktadır. Işığın yoğun olduğu yerden kapalı alan görünmez. İç kısımdan dışarısı görünür. One vision baskı ile ister giriş kat dükkanlarınızın camlarını ister çok katlı camlı binalarınızı, kendi reklamlarınızla giydirebilirsiniz. Yapılan uygulamada one vision cam giydirme denilmektedir.

Değişik hava şartlarına karşı uzun süreli dayanma gücü olan one way vision camlı cephe kaplamaları için en avantajlı baskı türüdür. Her türlü kaplama dükkan ve benczeri yerlere one vision kaplama yapabilir ve reklamlarınızı görsellerinizi dileidğiniz yerde yansıtabilirsiniz. One way vision fiyat One way vision fiyat konusunda bilgi sahibi olamk için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız one way vision baskı fiyat konusunda güzel avantajlar sunmaktadır.

Hemen one vision fiyat konusunda bizlerden bilgi alın, fırsatlardan faydalanın. Tüm fiyatlarımız piyasa değerinin altında olarak, işin büyüklüğü ve hacmine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir baskı hizmeti satın almak istiyorsanız hemen sizde irtibat numaralarından bizleri arayabilirsiniz.