DigiGarson

 Menünüzü özgür bir şekilde yönetin Sınırsız ürün ve kategori ekleyin Dilediğiniz an fiyatları değiştirin 6 farklı dilde menü ekleyin Kampanyalı fiyat ekleyin. Örneğin; 21 ₺ yerine 16 ₺ Kategoriyi veya ürünü “Aktif ya da Pasif” yapın Müşteri raporlarına göz gezdirin Sosyal medyada menünüzü takipçileriniz ile paylaşın Yönetim Elinizde DigiGarson İşletmenizle alakalı bütün işlemleri ve yetkilendirmelerini […]

 DigiGarson

21.03.2021 - 14:39

Güncelleme : 21.03.2021 - 14:39

 Menünüzü özgür bir şekilde yönetin

  • Sınırsız ürün ve kategori ekleyin
  • Dilediğiniz an fiyatları değiştirin
  • 6 farklı dilde menü ekleyin
  • Kampanyalı fiyat ekleyin. Örneğin; 21 ₺ yerine 16 ₺
  • Kategoriyi veya ürünü “Aktif ya da Pasif” yapın
  • Müşteri raporlarına göz gezdirin
  • Sosyal medyada menünüzü takipçileriniz ile paylaşın

Yönetim Elinizde

DigiGarson İşletmenizle alakalı bütün işlemleri ve yetkilendirmelerini yapabildiğiniz, ürün reçetelerini girip stoklarınızı kontrol edebildiğiniz, müşterileriniz ile ilgili raporlamaları alıp cirolarınızı ve günlük kasalarınızı takip edebilirsiniz. Kuryelerinizi ve garsonlarınızı yetkilendirebildiğiniz, müşterilerinizin garsonlara hizmet için sipariş verdiğinde dokunmatik ekranlardan masalar açılır. Bununla alakalı bütün işlemleri yapabildiğiniz, bilinen her restoran yönetim sistemlerinin işleyişini uygulayan modüldür.

Lezzet Kutusu Paket Servis Modülü

DigiGarson ile işletmenize özel olarak vereceğiniz paket servis siparişinde QR Kodu magnetlerinize , broşürlerinize bastırabilirsiniz. Müşterilerinizin iş yerlerinden, evlerinden QR kodu okutarak işletmenizin menüsüne erişimleri sağlanabilir. İşletmenizdeki telefon yoğunluğunu yok edebilir. ‘’Telefonu duymadım adresi anlamadım,’’ gibi sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

DigiGarson ile işletmede çalışmakta olan kuryeleri tanımlayabilirsiniz. Ya da yetkilendirebilirsiniz. DigiGarson ile işletmenizin paket servis yaptığı zamanları belirleyebilir, müşterilerinizin vermiş olduğu siparişleri ‘’Paket Servis’’ kısmından Dashboard’ da müşterilerinizin telefon numaralarını, ismini, adres bilgilerini ve verdiği siparişleri görebilir. Siparişler hazır olduğu an müşterilerinizin bütün bilgilerini kuryenizin mobil telefonuna aktarabilirsiniz. Siparişin ilk kısmından son kısmına kadar dijital ortamda yönetebilirsiniz.

Self Servis ve Geri Bildirim

DigiGarson ‘’Self Servis‘’ işletmeler dahil bütün işletmeler için kesin çözümler sunar. QR Kod Teknolojisi ile birlikte self servis işletmelerde misafirleriniz ayakta beklemek zorunda kalmaz. Kasa önünde yoğunluk yaşatmadan siparişlerini verir. Siparişleri hazır olduğu an DigiGarson ile misafirlerinizin cep telefonlarına yazılı ve sesli olarak geri bildirim gönderirsiniz. DigiGarson müşteri sadakatine oldukça önem vermektedir. Bir müşteri kulübü oluşturarak müşterilerinizi İsimleri ile tanımanıza olanak sağlar. Müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirir ve isterseniz onlara ürün,özel tarih, kurum bazlı indirim uygulayabilmeniz için 

Günlük Raporlamalar Ve Kasa Takibi

DigiGarson’un kullanmış olduğu Pos Management Modülü sayesinde işletmenin her işini, yetkilendirmelerini dahi yapabilme gücünü sahiptir. Ürün reçetelerinizin girişini yapıp stoklarınızdaki yoğunluğu kontrol edebilmeye yaramaktadır. Müşterilerle alakalı raporlamaları alıp günlük ciro ve kasaların takibini yapabilmeye yaramaktadır. Bunun dışında Pos Management Modülü ile kuryelerin ve garsonların yetkilerini verebilmektedir. Müşteriler sipariş verdiğinde dokunmatik ekranlardan masaların açılıp bununla alakalı her işin yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.DigiGarson’un tüm android işlemcilerine sahip olan her telefon, tablet ile uyumlu bir şekilde çalışmakta olan el terminali modülü vardır. İşletmenin harcama maliyeti aşırı yüksek oranda düşürmeyi hedefler

İşletmeye Özel QR Kod Magneti

Portalda bulunan paket servis modülüyle işletmeye, paket servisi yapabilmesi adına QR kod magneti veriliyor. Broşürlerin üzerine basılan bu kod, müşterilerin, iş yerlerinden, evlerinden, işletmenin menüsüne erişim sağlamaktadır.

Anket Uygulaması 

Hizmet kalitesi için bütün her şeyi düşünen DigiGarson ile işletmenizle alakalı anket sorularını müşterilerinizin değerlendirmelerine çıkarır ve müşterilerinizin memnuniyetlerini raporlarsınız. Misafirleriniz sorun yaşıyorsa: İsterlerse sorunun içeriğini, fotoğraflar ve masa numarasını, müşterinin ismini işletme yetkilisine ve tepe yöneticisine SMS olarak ya da Multimedya mesajı olarak gönderir.

Garson El Terminali

DigiGarson’un tüm android işlemcilerine sahip olan her telefon, tablet ile uyumlu bir şekilde çalışmakta olan el terminali modülü vardır.  İşletmenizin donanım maliyetini fazla bir şekilde düşürür. Kullanımı oldukça kolay olan bu sistem işletmenizdeki personellerin, garsonlarınızın en büyük yardımcısıdır.

Sipariş Sistemi 

DigiGarson ile müşterileriniz uygulama indirmeden masada, odada, plajda telefonları ile ‘Özel QR kodu taratarak(okutarak)’ restorantınızın menüsüne ulaşır siparişlerinii dilediği gibi ekler ve çıkartır. Ayrıca siparişler için özel notlar belirtebilir siparişleri onayladıklarında işletmenizin ilgili departman yazıcısından aynı andaı fiş olarak veya ekranlardan size hızlıca ulaştırır.