Derbide Galatasaray Oyuncusu Lemina Yok

Spor haber kaynaklarından olan 1xbet giriş   sitesinde tüm maç yayınları canlı olarak sunulmakta ve üyeler bu siteler üzerinden maçları seyretmektedir. Derbi maçlara kısa zaman kalan futbol karşılaşmalarından Galatasaray – Malatya spor maçı 1xbet  sitesinde de yer almış ve Galatasaray futbol takım oyuncusu maçın sonlarına doğru sakatlanmıştı. Kötü Haber Geldi İlgili Haber Yurt Time Spor Projesi […]

 Derbide Galatasaray Oyuncusu Lemina Yok

18.02.2020 - 17:41

Güncelleme : 18.02.2020 - 17:41

Spor haber kaynaklarından olan 1xbet giriş   sitesinde tüm maç yayınları canlı olarak sunulmakta ve üyeler bu siteler üzerinden maçları seyretmektedir.

Derbi maçlara kısa zaman kalan futbol karşılaşmalarından Galatasaray – Malatya spor maçı 1xbet  sitesinde de yer almış ve Galatasaray futbol takım oyuncusu maçın sonlarına doğru sakatlanmıştı.

Kötü Haber Geldi

Mario Lemina’nı sakatlanması ve yaşanılan süreci takip ederek üyelerini bu konudan haberdar haber eden 1xbet sitesinde yer alan son habere göre futbolcu 2 veya 3 ay gibi bir süre tedavi altında tutulacak ve karşılaşmalarda yer almayacak yönünde.

Şok Etkisi Yaptı

Yine  1xbet   sitesinden alınan verilere göre sağ üst arka adalelerde kanama tespit edilen oyuncunun Galatasaray Fenerbahçe derbi karşılaşmasında yer alamayacağı, bu durumun hem oyuncu hem takım hem de Galatasaray takımını destekleyenler açısından şok etkisi yarattığı ve bu durumun üzüntü ile karşılandığı.

Unutmayın ki spor haberlerinden anında haberdar olmak için 1xbet giriş üyeliğiniz olmalı ve bu üyelik sayesinde tüm spor haberlerine bir tık ile ulaşmanız mümkün.

Mario Lemina Kimdir?

1993 Fransız doğumlu olan futbolcu Gabon Milli Futbol Takım ve Galatasaray takımında (kiralık oyuncu) top koşturmakta ve orta saha oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir. Neals Lemina adlı kız çocuğu olan futbolcu 1,84 cm boyunda olup başarılı performansı ile hep göz doldurmuştur.