Depolama Çözümleri

Anıların siyah beyaz fotoğraflardan çıktığı günümüz teknolojisi sayesinde artık renkli resimler, videolar ve hatta hareketli resimler ile cep telefonları tam bir geçmiş zaman belleği oldu.

 Depolama Çözümleri

11.11.2017 - 12:50

Güncelleme : 11.11.2017 - 12:50

Anıların siyah beyaz fotoğraflardan çıktığı günümüz teknolojisi sayesinde artık renkli resimler, videolar ve hatta hareketli resimler ile cep telefonları tam bir geçmiş zaman belleği oldu. Ancak kapasitesi sınırlı bu belleği fazla yormadan anıları muhafaza etmek mümkün.

Yardımcı Hafızalar

Cep telefonlarında yüklü olan uygulamalar cep telefonun sabit disk hafızasından bir bellek kullanır. Bu durumda çektiğimiz resimler, videolar, müzikler için yeterli alan kalmayabilir. Bunun için yedek olarak harddisk kullanılması öneriliyor. Ayrıca ek bir hafıza kullanmak sadece telefon hafızamıza yer açmak için değil, bozulma, kırılma, çalınma gibi durumlarda da anıları kaybetmemek için de öneriliyor. Üstelik taşınabilir harddisk sayesinde anıları yanınızda taşımak da mümkün oluyor.

Yüksek Kapasiteler

Tek başına bir telefon ve ya bir bilgisayardan çok daha fazla alana sahip olan hdd cihazlar sayesinde depolamak istediğiniz anılar, bilgiler, belgeler gibi gerekli olan tüm dosyaları tek bir cihaz içinde saklayabiliyorsunuz. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan depolama cihazlarını medya marketlerden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabiliyorsunuz.

http://www.dfsbilgisayar.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın