Deniz TÜZÜNER Yılın Genç Girişimcisi Oldu

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından ortak düzenlenen ödül töreninden, çeşitli kategorilerde ödüller sahiplerini buldu. 2 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda düzenlenen ödül töreninde, önemli isimler ödüllendirildi. Gecede ödül alan isimler arasında Orhan Gencebay, Bülent İnal, Nuri Alço, Müge Anlı, Vildan Atasever ve Burak Özçivit gibi önemli isimlerde bulunuyor. Gecede ödül […]

 Deniz TÜZÜNER Yılın Genç Girişimcisi Oldu

09.01.2020 - 12:41

Güncelleme : 12.01.2020 - 12:44

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından ortak düzenlenen ödül töreninden, çeşitli kategorilerde ödüller sahiplerini buldu. 2 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda düzenlenen ödül töreninde, önemli isimler ödüllendirildi.

Gecede ödül alan isimler arasında Orhan Gencebay, Bülent İnal, Nuri Alço, Müge Anlı, Vildan Atasever ve Burak Özçivit gibi önemli isimlerde bulunuyor. Gecede ödül alanlar arasında en dikkat çekici isim ise “Yılın Genç Girişimci” ödülünü alan Deniz Tüzüner oldu.

Deniz Tüzüner gayrimenkul sektörü ile dijital bilişimin birleşmesinden ortaya çıkan veriler sonucunda, danışmanlık hizmetleri verdiği kişilerin maksimum verim almasını sağlıyor. Yaptığı çalışmalar neticesinde gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Deniz Tüzüner, en doğru bilginin getirileri ile yatırım yapılmasını sağlıyor.

Arazi Alacaklar İçin Doğru Analiz

Gayrimenkul üzerine yatırım yapacakların, birçok veriye ihtiyacı bulunmaktadır. Örneğin arazi almak isteyenlerin, en fazla arayış içerisinde olduğu bilginin başında imar izni gelmektedir. Bu durum ise nüfusun artması ile ortaya çıkan açıklar nedeni ile olmaktadır.

İşte Deniz Tüzüner, kentsel dönüşüm ve belediyelerin yapmış olduğu planlamalar doğrultusunda, ileride olabilecek gelişmeleri ön görüyor. Buna göre arazi alacaklar için, en doğru sonuçlara ulaşmalarını sağlıyor.

Gayrimenkul Sektöründe Bilişim Zamanı

Yapılmadan önce bir şeyi ön görmek ve planlamasına ortak olarak, projelerin geleceğine yön vermek, yatırım yapmak isteyen şirketlerin en fazla arayışı içerisinde oldukları bilgilerin başında gelmektedir. Teknolojinin imkanlarını en doğru şekilde kullanarak, gayrimenkul sektörü ile ortak çalışmasını sağlayan Deniz Tüzüner, yaptığı çalışmalar neticesinde Yılın Genç Girişimci ödülüne layık görüldü.

İstanbul’da gayrimenkul sektörü çok hızlı şekilde büyümeye devam ederken, kentsel dönüşüm noktaları ve toplu yaşam alanlarının konumları da önemli olmaktadır. Bu önem bakımından, ön görülen planlamanın önceden tahmin edilmesi sonucunda, yapılacak yatırım çok iyi geri dönüşler sağlamaktadır.

Teknolojik Gayrimenkul Danışmanlığı

“Yılın Genç Girişimci” ödülüne layık görülen Deniz Tüzüner yaptıkları veri analizleri sonucunda, danışmanlık vermiş olduğu kişi ve kurumlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Yatırım yapacaklar için şeffaf bilgilere ulaşmalarını sağlayarak, doğru yatırım yapılmasını sağlıyor.

Gayrimenkul satışı yapacaklar içinde taşınmazlarının en doğru fiyatlara satılması, çok önemli olmaktadır. Bunu da sağlayan Deniz Tüzüner, teknolojiyi sektör ile birleştirerek, herkesin kazanmasını sağlıyor.