Demir Çeliğin Yeni Yüzü

Yozgat ilinde 1990 yılında kurulan Eryılmaz group, çimento ve inşaat bayiliğinden başlamış, son yıllarda ise hızla büyüyerek, bu sektörün öncülerinden olmuştur.

 Demir Çeliğin Yeni Yüzü

13.11.2017 - 13:34

Güncelleme : 13.11.2017 - 13:34

Yozgat ilinde 1990 yılında kurulan Eryılmaz group, çimento ve inşaat bayiliğinden başlamış, son yıllarda ise hızla büyüyerek, bu sektörün öncülerinden olmuştur. Gelişim için sürekli kaynaklar yaratma çabasındadırlar. Yozgat ilinde meslek yüksekokulu gibi bir çok eğitim ve sosyal içerikli tesisler yaparak bağışlayan group, yaptığı bağışlarla sosyal faaliyetlerde de örnek olarak gösteriliyor.

Yönetim kurulu başkanı Hüseyin Eryılmaz, sahip olduğu işletmelerle, vergi rekortmenliğinde hem ikinci hem de üçüncü oldu. Bu sektöre Eryılmazlar olarak başlayan firma, altı sektörde faaliyet gösteren group haline geldi. Firma yazılı ve sosyal medyada da sürekli başarılarından söz ettiriyor ve devlet yetkililerinin takdirlerini kazanıyor.

Firmanın Faaliyet Gösterdiği Sektörler

Firma, metal, demir, inşaat malzemeleri, petrol, nakliye ve Aytaç su şirketlerini bünyesinde bulunduruyor. Özellikle inşaat sektörünün ihtiyacı olan her türlü demir ve çelik ürünlerini, TSE standartlarına uygun olarak üretiyor. Ayrıca, her çeşit çimento çeşidini ( yüksek fırın cüruf, katkılı ve sülfata dayanıklı vb.) de üreterek, ülke ekonomisine de önemli bir girdi sağlıyor.

www.hatayyasam.com/huseyin-eryilmaz-emin-adimlarla-ilerliyor

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın