Dell Servis Türkiye

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte laptop, notebook bilgisayar gibi teknolojik ürünlerin kullanımında da artış meydana gelmiştir. Günümüzde pek çok kişi bilgisayar gibi fiyatı pahalı ürünleri satın alırken ürünün özellikleri ve kullanışlı olup olmadığının yanı sıra herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda ulaşılabilecek bir teknik desteğin olmasına özellikle dikkat ediyor. Dell Servis Türkiye şirketi de bu konuda hassas davranarak […]

 Dell Servis Türkiye

17.04.2019 - 18:54

Güncelleme : 17.04.2019 - 18:54


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte laptop, notebook bilgisayar gibi teknolojik ürünlerin kullanımında da artış meydana gelmiştir. Günümüzde pek çok kişi bilgisayar gibi fiyatı pahalı ürünleri satın alırken ürünün özellikleri ve kullanışlı olup olmadığının yanı sıra herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda ulaşılabilecek bir teknik desteğin olmasına özellikle dikkat ediyor. Dell Servis Türkiye şirketi de bu konuda hassas davranarak müşteri memnuniyeti konusunda son derece duyarlı olup 7/24 ulaşılabilir müşteri hizmetleri desteği sunuyor.

Dell Servis Yetkili Firması

1984 yılında faaliyet hayatına başlamış olan Dell markasının ülkemizdeki yetkili firması olarak hizmet veren Dell Servis Türkiye firması; profesyonel teknik destek ekibi, kalite odaklı çalışma prensibi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözetmesi yönüyle her geçen gün vizyonunu geliştiriyor. 2006 yılından beri gelişen vizyon ve misyonu ile müşterilerinin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Dell Servis Türkiye, aynı zamanda orjinal ürün temini yaparak ekran, ekran çerçevesi, kablo, klavye, tuş takımı, üst kasa gibi parçaların kolaylıkla temin edilmesinin garantisini veriyor. Dell notebook servis firması bu doğrultuda müşterileriyle yakından ilişki kurarak güvenli ve garantili hizmet sağlıyor.

Dell Servis Hizmetleri

Ülkemizde 14 yıldır hizmet yürüten Dell laptop servis yetkili firması, her bölgeye hızlı servis götüren kurumsal bir firma olup; bilgisayar, laptop ve notebook tamir ve onarım işlemleri için 7/24 destek veriyor. Kalite konusunda güven duyulan firma, zararlı yazılımlardan korunma, cihaz güvenliği ve uzman destek konusunda ülkenin her noktasına hizmetini ulaştırıyor. Firma anakart tamiri, adaptör tamiri ve değişimi, klavye tuş takımı değişimi ve onarımı, tuş takımı tamiri gibi durumlarda her zaman müşterilerinin çağrılarını karşılamak üzere sadece bir telefon kadar uzakta olup günün her saati online destek sunuyor.

Dell Servis Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Arızalanan veya bakım gerektiren Dell marka laptop veya notebooklarınız için hızlı ve güvenilir bir destek almaya ihtiyaç duyuyorsanız Dell servis iletişim numaraları veya laptop destek hattı aracılığıyla probleminiz veya talebiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz dellservisiturkiye.com destek adresine mail göndererek online danışmanlık servisi almak ya da onarım ve bakım hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın