Deivid De Souza, Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklamalar Yaptı

Fenerbahçeli taraftarların gönlünde bir dönem taht kuran Deivid de Souza, sarı laciverte gönül verenleri kızdıracak açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe formasıyla bir dönem fırtınalar estiren Souza, Volkan Demirel’in ayrılığına dair de çarpıcı ifadeler kullandı betist giriş Fenerbahçe’nin eski yıldızı Deivid de Souza Galatasaray’la ilgili de düşüncelerini açıkladı. 2006 yılında Sporting Lizbon’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Deivid de Souza, […]

 Deivid De Souza, Fenerbahçelileri Kızdıracak Açıklamalar Yaptı

31.07.2019 - 20:56

Güncelleme : 31.07.2019 - 20:56

Fenerbahçeli taraftarların gönlünde bir dönem taht kuran Deivid de Souza, sarı laciverte gönül verenleri kızdıracak açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe formasıyla bir dönem fırtınalar estiren Souza, Volkan Demirel’in ayrılığına dair de çarpıcı ifadeler kullandı betist giriş Fenerbahçe’nin eski yıldızı Deivid de Souza Galatasaray’la ilgili de düşüncelerini açıkladı.

2006 yılında Sporting Lizbon’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Deivid de Souza, takımın son durumunu ve güncel konuları değerlendirdi. Açıklamasında Türk takımlarının transfer yaparken kullandıkları stratejilerin değiştirilmesi gerektiğini ifade eden 39 yaşındaki futbolcu, çarpıcı iddialarını dile getirdi.

20-23 Yaş Oyuncular Kadroya Dahil Edilmeli

Takımların kadrolarına aldığı oyuncuların 20 ila 23 yaş arasında olması gerektiğinin altını çizen Souza, daha büyük yaştaki oyuncuların satılamadığını ve takımın zor durumda kaldığını aktardı. Futbol camiasında bulunan büyük takımların birçok avantaja sahip olduğunu ifade eden Souza, orta seviyede olan takımların ise büyük takımları beslemek zorunda olduğunu belirtti  betist. Bu yüzden UEFA ile yapılan FFP anlaşmasında Türk takımlarının dikkatli adımlar atmaları gerektiğini belirtti.

Galatasaray’ın Şampiyonluğuna Kesin Gözle Bakıyor

Konuşmalarında Galatasaray’a da yer veren Deivid de Souza, yeni sezonda oluşturulan sarı kırmızılı takımın kadrosunu avantajlı görüyor. Bu bağlamda şampiyonluk favorisi Galatasaray olan Souza, Volkan Demir için de düşüncelerini paylaştı. Volkan’ın kulüp için idol bir oyuncu olduğunu ifade eden Souza, başarılarının gözardı edilmemesi gerektiğinin altını çizdi. Bu yüzden ayrılma hazırlığında olan Volkan Demirel için takımıyla güzel bir şekilde ayrılmasının daha doğru olacağını ifade etti 1xbet   . Fenerbahçe’den ayrılan ve 2010 yılında ülkesine geri dönen Souza, 2014 yılında futbolu bırakmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın