Dayanıklı ve Ekonomik Nano Kaplama

Dayanıklı ve Ekonomik Nano Kaplama Tam olarak nano kaplama küçük boyutlardaki parçacıkların, belli maddelere kimyasallar yoluyla uygulanmasıdır. Uygulanan maddelerin veya ürünlerin daha kaliteli ve işlevsel olurlar. Bunun yanında fiziksel darbelere karşı oldukça dayanıklı olurlar. Genel anlamda, yüzeyler üzerine uygulaması vardır. Uygulanan yüzeyde ciddi manada enerji artışı meydana gelir. Sonrasında ise hangi cisime uygulanmışsa o cisim […]

 Dayanıklı ve Ekonomik Nano Kaplama

13.08.2020 - 9:31

Güncelleme : 18.08.2020 - 7:02

Dayanıklı ve Ekonomik Nano Kaplama

Tam olarak nano kaplama küçük boyutlardaki parçacıkların, belli maddelere kimyasallar yoluyla uygulanmasıdır. Uygulanan maddelerin veya ürünlerin daha kaliteli ve işlevsel olurlar. Bunun yanında fiziksel darbelere karşı oldukça dayanıklı olurlar.

Genel anlamda, yüzeyler üzerine uygulaması vardır. Uygulanan yüzeyde ciddi manada enerji artışı meydana gelir. Sonrasında ise hangi cisime uygulanmışsa o cisim daha nitelikli hale gelir. Cam, beton, taş, jant kaplaması, otomobil boyası daha birçok alanda aktif olarak kullanılır.

Dünya genelinde cilaların artık miyadı dolmuş olarak görülüyor. Artık kullanım alanları gittikçe azalıyor. Bunun yerine, nano kaplamanın çıkanın yeri aldığı görülüyor. Sizlere firma olarak bu teknolojiyi uzman ekibimizle itina ile sunuyoruz. Nano kaplama çözümleri için bizlerle temasa geçiniz.

Nano Kaplama Ne Tür Özelliklere Sahiptir?

Nano kaplamanın, nüfus ettiği maddelerde inanılmaz etkileri oluyor. Hem bakteriyel temizlik hem de işlevsellik bakımından madde daha değerli hale geliyor. Hizmetimizin tüm özelliklerine aşağıda detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Nano kaplamanın özellikleri şunlardır;

  • Aşındırıcı kimyasallara, lekelere, paslanmaya ve çiziğe karşı yüksek direnç
  • Havayla temas
  • Yağ itici ve su itici gibi nitelik
  • Bakteriyel olumsuzluklara izin vermeme
  • Ultraviole ve Kızılötesi ışımaların engellenmesi
  • Yüksek ışıl emiş gücü ve geçirgen olma
  • Yıpranmaya karşı dayanıklılık
  • Her türlü darbeye karşı ultra direnç

Firmamız bu eşsiz hizmeti, son moda teknolojik ekipmanıyla uzman personelleriyle sizlere sunuyor. Üstelik bu hizmete bütçeniz sarsılmadan bir aramayla sahip olacaksınız. Hemen iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşabilir çözümler bulabilirsiniz.

Nano Kaplama İle Nereler Kaplanır?

Bu teknolojik harikanın günlük hayatın birçok yerinde kullanıldığı görülüyor. Seramik, cam, jant, beton, tekstil, otomobil camı, otomobil boyası ve ahşaplarda kullanılır. Ekonomik oluşu, kolay temizlenen yapısı, antibakteriyel olması onun artılarıdır. Ayrıca nanonun üstün bir su geçirmezlik özelliği de bulunuyor. Bu sayede kaplamanın altındaki madde çok iyi korunmuş olur.

Kaç Çeşit Nano Kaplama Vardır?

Tam olarak, iki çeşit kaplamayla karşılaşmak mümkündür. Bunlardan ilki kendiliğinden oluşan aşama kaplamalar diğeri ise işlevsel kaplamalar şeklindedir. Bu iki çeşit ile ilgili sürekli olarak araştırmalar yapılıyor.

Kendiliğinden oluşan kaplamalar; aşağıdan yukarıya yaklaşım metoduyla, 3D düzenli nano parçaları üretir. İşlevsel kaplamalar ise; günlük hayatın içinde daha çok vardır. Dekorasyon dünyasında, hemen hemen her üründe mevcuttur.

Nano Kaplama Fiyatları

Nano kaplama fiyatlarımız öğrenmek için, bizimle irtibata geçerek fiyat almanız gerekiyor. Sizler düşünülerek oluşturulmuş fiyatlarımız bütçelerinizi sarsmayacak cinstendir. İster WhatsApp yoluyla ister de telefon yoluyla bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizlere ulaşmanız halinde sizlerle hemen ilgilenilecektir.