Davetiye Seçeneklerinde Kendinizi Bulabileceğiniz İnci Davetiye!

  Kendi alanlarında çalışmaya başladıklarından bu yana olan süreçlerinin başlangıcı, kurulum tarihleri 1978 yılına kadar dayanan İnci Davetiye, Hızır Aydın tarafından, kartpostal üretimi yapılan küçük bir işletme olarak kurulmuştur. Bundan sonraki süreçlerde, ilk altı yıl içerisinde de adım atmış ve üretim çeşitliliğine gitmiştir. Bu kapsamda da birden fazla ürün üretimi ile satışı da gerçekleşmeye başlamıştır. […]

 Davetiye Seçeneklerinde Kendinizi Bulabileceğiniz İnci Davetiye!

03.07.2021 - 10:24

Güncelleme : 05.07.2021 - 10:24

 

Kendi alanlarında çalışmaya başladıklarından bu yana olan süreçlerinin başlangıcı, kurulum tarihleri 1978 yılına kadar dayanan İnci Davetiye, Hızır Aydın tarafından, kartpostal üretimi yapılan küçük bir işletme olarak kurulmuştur. Bundan sonraki süreçlerde, ilk altı yıl içerisinde de adım atmış ve üretim çeşitliliğine gitmiştir. Bu kapsamda da birden fazla ürün üretimi ile satışı da gerçekleşmeye başlamıştır.

Sektördeki ilerlemelerini kartpostal ile başlasalar da mektup zarfları, imsakiye ile sürdürüp şimdiki zamana kadar gelmişlerdir. İnci davetiye markası adı altında çalışmaları boyunca da her daim profesyonelliğe de özen vermiştir. Kendi yollarında da devam ederken geçmişin kazandırdığı birikimle beraber şimdiki zamanın ve geleceğin sürecini de ayarlamaktadırlar.

İstediğiniz İçeriklerle İnci Davetiye!

Düğün dönemlerinde genel olarak her şeye yoğunlaşmak istesek de çoğu şeyi istediğimiz gibi yapamayız. Bunun en büyük sebeplerinden biri, aslında kısa süre içerisinde birçok iş ile uğraşmak olsa da aslında temel sebep bir anda yüklü bir maddi harcama yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Elbette bu noktada da her şeyin içimize sineni, her şeyin en güzeli yerine normal standartlarda olanı tercihe etmek de bizim için daha doğru gibidir.

İşte böyle dönemlerde de bize yardımcı olan hem çeşitlilik konusunda bizi sıkmadan, yüzlercesinin arasından kendimize uygun olanını bulup hem de ürün fiyatlandırmasında da oldukça iyi bir tavır takınan marka bu yüzden de zaten müşterileri tarafından çokça tutulmakta ve tercih edilmektedir.

Davetiyelerinizde Büyük rahatlık ve Konfor İçin!

düğün davetiyesi  ile ilgili kararlarımızı verdikten sonra davetiye satın alma konusunda da güvenlik açısından oldukça memnun kalacağınız bir marka İnci Davetiye. Çünkü ödeme işlemleri sırasında size büyük bir konfor sağlıyor. Tıpkı kişisel bilgilerinizi koruma altında tuttuğu gibi kart bilgilerinizi de yalnız sizin görebileceğiniz şekilde güvenli ödeme seçenekleri kullanmanıza olanak sağlıyor.

Bunun yanı sıra davetiyeler teslimat sırasında da oldukça hızlı olan marka, ülkenin her yerine kargo ulaştırdığı gibi sizden de herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. Ek olarak yurt içerisinde olduğu gibi yurt dışında da satışları bulunmakta.