Darbecilerin İnfaz Listesi Çıktı

15 Temmuz darbe girişiminin başarılı olması halinde infaz edileceklerin listesine Aydınlık Gazetesi yazarı ulaştı. Eğer darbe girişimi başarılı olsaydı yüzlerce devlet adamı, gazeteci ve cemaate muhalif isimler direndikleri bahane edilerek infaz timleri tarafından infaz edilecekti. Listenin en başında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım yer alırken, Efkan Ala, Hakan Fidan, Bekir Bozdağ gibi […]

 Darbecilerin İnfaz Listesi Çıktı

29.07.2016 - 16:07

Güncelleme : 29.07.2016 - 16:07

15 Temmuz darbe girişiminin başarılı olması halinde infaz edileceklerin listesine Aydınlık Gazetesi yazarı ulaştı. Eğer darbe girişimi başarılı olsaydı yüzlerce devlet adamı, gazeteci ve cemaate muhalif isimler direndikleri bahane edilerek infaz timleri tarafından infaz edilecekti.

Listenin en başında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım yer alırken, Efkan Ala, Hakan Fidan, Bekir Bozdağ gibi cemaatle aktif mücadele eden isimlerin de listenin tepesinde olduğu görülüyor. Bu isimlerin yanı sıra bir çok bakanın ismi de listede yer alıyor. Devletin üst kademesinin yanı sıra MHP Lideri Devlet Bahçeli, BTP Lideri Haydar Baş, Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek gibi cemaat tehlikesine sık sık dikkat çeken isimler de listede yer alıyor.

Ayrıca Soner Yalçın, Uğur Dündar, Ahmet Hakan, Nedim Şener, Rasim Ozan Kütahyalı gibi hem hükümet tarafında hem de hükümete muhalif çizgide yer alan gazeteciler de infaz listesinde yer alıyor.

Fakat bazı isimlerin Oda TV, Balyoz, Ergenekon gibi kumpas davalarında cemaatle işbirliği yapan isimler olması listenin doğruluğu konusunda şüpheleri arttırıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın