Danışmanlık ve İnternet Hizmetleri

2018 yılında yeni bir isim ile birlikte yeniden internet ve danışmanlık hizmetlerine giriş yapmış olan İdebil firması SSD hosting uygulamaları dahilinde çeşitli hizmetler sunmaktadır.

 Danışmanlık ve İnternet Hizmetleri

07.07.2018 - 16:08

Güncelleme : 07.07.2018 - 16:08

2018 yılında yeni bir isim ile birlikte yeniden internet ve danışmanlık hizmetlerine giriş yapmış olan İdebil firması SSD hosting uygulamaları dahilinde çeşitli hizmetler sunmaktadır. Daha öncesinde DNSBil ismi ile birçok DNS sorgulaması yapan ve 10 milyonun üzerinde veriyi saklayarak her gün binlerce alan adı sorgulayan bir artık danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Firmaya idebil.com web adresi üzerinden erişim sağlayarak firmanın geçmişi hakkında, verdiği hizmetler hakkında bilgi edinebilmek ve iletişime geçebilmek mümkündür.

Hizmetler

İdebil firması tarafından müşterilere sunulan hizmet seçenekleri arasında Domain, SSD Hosting adı verilen paket seçenekleri, Cloud, SSL sertifikası, yedeklilik ve süreklilik ile VDS sunucu gibi birçok alternatif bulunmaktadır. Firma bu hizmetleri çeşitli paketler halinde aylık belirli bir fiyatlandırma üzerinden sunmakla birlikte sektör içerisindeki en uygun fiyatları müşterilerine vermektedir. Web sitelerinde.com, .net, .org, .info, .biz gibi alan adları üzerinden de çeşitli hizmetler sunan bu firmanın vermiş olduğu danışmanlık hizmetleri kapsamında birçok seçeneğe erişim sağlanabilir.

https://www.idebil.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın