Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla çay içip simit yedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ordu Belediye Başkan adaylarını açıklamak üzere geldiği Ordu’da vatandaşlarla bir araya geldi. Durugöl Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’ndaki toplantının ardından bir otelde partililerle teşkilat yemeğinde buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yemeğin ardından havaalanına hareket etti. ÇOCUKLARDAN SEVGİ SELİ İlgili Haber AK Parti’li Özturan’dan MEİGDER’e ziyaret İHA’nın haberine göre; yolculuk esnasında konvoyu […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla çay içip simit yedi

21.01.2019 - 18:01

Güncelleme : 21.01.2019 - 18:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ordu Belediye Başkan adaylarını açıklamak üzere geldiği Ordu’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Durugöl Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’ndaki toplantının ardından bir otelde partililerle teşkilat yemeğinde buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yemeğin ardından havaalanına hareket etti.

ÇOCUKLARDAN SEVGİ SELİ

İHA’nın haberine göre; yolculuk esnasında konvoyu durduran Erdoğan, çocuklara çeşitli oyuncaklar verdi. Duygusal anlar yaşayan minikler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sımsıkı sarılarak sevgilerini gösterdi. Erdoğan, daha sonra davet üzerine bir simit fırınına girdi. Cumhurbaşkanı’nı karşısında gören vatandaşlar ve çalışanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın