Çukurova bombası patladı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV’nin en çok izlenen ve takip edilen dizilerinden biri oldu. Daha ilk bölümden izleyiciyi içine çeken dizi farklı senaryo ve başarılı oyuncu kadrosu ile rakiplerinden sıyrılmayı bildi. Peki sezonun en bomba dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ı ve Züleyha’sı tekrar kavuşacak mı? Başrollerinde usta oyuncu Vahide Perçin’in yanı sıra Murat […]

 Çukurova bombası patladı!

19.12.2018 - 14:41

Güncelleme : 19.12.2018 - 14:41

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV’nin en çok izlenen ve takip edilen dizilerinden biri oldu. Daha ilk bölümden izleyiciyi içine çeken dizi farklı senaryo ve başarılı oyuncu kadrosu ile rakiplerinden sıyrılmayı bildi. Peki sezonun en bomba dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ı ve Züleyha’sı tekrar kavuşacak mı?

Başrollerinde usta oyuncu Vahide Perçin’in yanı sıra Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi daha çok genç oyuncuların yer aldığı dizi perşembe günleri ekrana geliyor ve reyting listelerinde günün zirvesinde yer alıyor.

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan Yusuf ve Züleyha adında iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir ve kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir.

Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu iki gençin kaderi ve hayalleri çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın