CRM Programı İle Satışlarda Artış Yaşanmaktadır.

Günümüzde şirketler büyümek ve gelişmek için daha fazla müşteriye ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun için de Şirketler gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri ilişkilerini kontrol etmek zorundadırlar.

 CRM Programı İle Satışlarda Artış Yaşanmaktadır.

21.03.2018 - 22:50

Güncelleme : 21.03.2018 - 22:50

Günümüzde şirketler büyümek ve gelişmek için daha fazla müşteriye ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun için de Şirketler gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri ilişkilerini kontrol etmek zorundadırlar. Bu sebeple CRM adı verilen ve Türkçesi Müşteri İlişkileri Yönetimi olan bazı bilgisayar programları bulunmaktadır. “Ofisim.com” isimli bir internet sitesi CRM yazılımı konusunda farklı çözümlerle şirketlere hizmetler vermektedir.

Bu site üzerinden isteyen şirketler CRM programı indirip hemen 30 gün boyunca ücretsiz olarak bu programı kullanabilmektedirler. Bu işlem için siteye üye olup giriş yapmak yeterlidir. Bu program hem bilgisayarlarda hem de akıllı telefonlarda çalışabilmektedir. İçerik olarak ise; Müşteri Yönetimi, Tedarikçi Yönetimi, Ürün ve Stok Takibi, Fırsat Takibi, Teklif Yönetimi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi ve Cari Takibi gibi birçok özellik bu program ile rahatça yapılabilmektedir. Türkçe CRM programı hizmeti de veren bu site çok kullanışlı bir ara yüz ile kullanıcılar için oldukça rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Bu program ekstra olarak müşterilerin her türlü sorununun da takip edilebildiği bir sisteme sahiptir ve fiyat olarak ta oldukça makul fiyatlarla yaklaşık ayda 30 TL’ye kullanılabilmektedir.

http://www.ofisim.com/crm/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın