Cricket Çakmak

Firmaların veya şirketlerin tanıtımını yapmak amacıyla başvurulan en eski yöntemlerden bir tanesi de promosyon ürünleridir. Promosyon ürünleri çevrenizde çeşitli markalar tarafından dağıtılan çakmak, silgi, kalem, ajanda, defter, anahtarlık gibi ürünlerdir. Bu liste daha da uzayabilir. Ama temel ürünler bunlarla başlar. Genellikle bir kurumsal firma promosyon ürün bastırmaya karar verdiğinde ilk olarak çakmağı tercih etmektedir. Çakmağın […]

 Cricket Çakmak

10.11.2020 - 13:52

Güncelleme : 10.11.2020 - 13:52

Firmaların veya şirketlerin tanıtımını yapmak amacıyla başvurulan en eski yöntemlerden bir tanesi de promosyon ürünleridir. Promosyon ürünleri çevrenizde çeşitli markalar tarafından dağıtılan çakmak, silgi, kalem, ajanda, defter, anahtarlık gibi ürünlerdir. Bu liste daha da uzayabilir. Ama temel ürünler bunlarla başlar. Genellikle bir kurumsal firma promosyon ürün bastırmaya karar verdiğinde ilk olarak çakmağı tercih etmektedir.

Çakmağın bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni ise erkek ve kadın herkesin bir şekilde anlık ateş temin etmeye ihtiyaç duymasıdır. Genellikle hayatın her evresinde çakmağa ihtiyaç duyulur. Promosyon ürünlerinde ana kaynak zaten ürünün mümkün olduğu kadar uzun süre insanlar tarafından kullanılmasıdır.

Cricket çakmak bu konuda promosyon çakmaklar arasından en çok göze hitap eden modellerden bir tanesidir.

Bu modelde bir toplu çakmak bastırmak isteyen firmalar mutlaka kısa süreli bir araştırma yaparak işi doğru adrese teslim etmelidirler. Bu araştırma sürecinde mutlaka çakmakların numuneleri denenmelidir.

Bunun ardından son karar verilmelidir. Genel olarak farklı renklerde ve desenlerdeki çakmaklarıyla oldukça beğenilen çakmaklardaki en önemli nokta tasarım aşamasıdır. Eğer çakmağın üzerinde firmanızın logosu bulunacaksa ürünün konseptine uygun hale getirilmelidir.

Eğer firmanızın sadece adı yazılacaksa çakmağın üstü karışıklık olmayacak şekilde iyice doldurulmalıdır. Unutmamak gerekir ki çakmak insanların yanlarından ayırmadıkları ürünlerden bir tanesidir. Bu yüzden firmanızı hiç bilmeyen birisi sizin dağıttığınız bir promosyon çakmak sayesinde firmanızı tanıyabilir.

Cricket çakmak ürünü estetik görüntüsü ve uzun süreli kullanım durumları nedeniyle mutlaka tercih edilmesi gereken ürünlerdendir. Farklı birçok renkte de satılan çakmaklardan yapımdan önce renk tercihi de yapılma olasılığı genel olarak sunuluyor.

Ürünün modeline ve üretilecek adedine göre bir fiyat belirlenir. Tek ürün için bir fiyat sunulmaz. Toplu üretimde genellikle paketler vardır. Sipariş aşamasından önce fiyat teklifi almak ve ona göre bir anlaşma yapmak daha sağlıklı olacaktır. Özetle Cricket marka veya model çakmak yaptırırken dikkat edilmesi gereken konular renk, desen, tasarım, adet ve fiyattır. Tüm bunlar kesinleştirildikten sonra sıra siparişi vermeye gelmiştir. Bunu da kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 7 Enterprise