Çorlu Haber

Yerel gazete, yerel basın ve yerel online siteleri kendi bölgelerindeki olaylara ağırlık veren yayın organlarıdır.

 Çorlu Haber

12.08.2018 - 13:21

Güncelleme : 12.08.2018 - 13:21

Yerel gazete, yerel basın ve yerel online siteleri kendi bölgelerindeki olaylara ağırlık veren yayın organlarıdır. Bazen bölgedeki bir kazayı bazen belediyenin kalkınma için yaptığı çalışmayı bazen spor alanındaki kazanımları bazen de eğitim alanındaki başarıları paylaşarak aynı zamanda bölgenin kalkınmasında da büyük rol oynar.

Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde, devlet ile vatandaş arasında köprü görevi görerek kaliteli ve güvenilir yayın yapan gazetecorlu.com aynı zamanda belediye çalışanlarının ve sunduğu hizmetlerin daha kaliteli ve denetimli olmasını sağlamaktadır.

Haber niteliği taşıyan her türlü Çorlu haberleri, habercilik kurallarına uygun ve doğru bir Türkçe ile yayın yapıyor.

Çorlu’ da halkın gözü, kulağı ve sesi olmayı hedefleyen ve bu yolda hizmet veren Çorlu haber yayın organı olarak Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar Çorlu’yu tanıtıyor.

Özgün Ve Tarafsız

Basın ve yayım özgürlüğü çerçevesinde doğru, özgün ve tarafsız habercilikle hizmet veren ve Çorlu son dakika haberleriyle gündeme paralel yayın yapan bir haber sitesidir.

Çorlu’ da ekonomi, tarım, ticaret, sağlık, eğitim, teknoloji ve 3. Sayfa haberleri ile en güvenilir yayın yapan site sürekli revize edilerek yenileniyor.

gazetecorlu.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın