Çok ama çok dikkat edilmesini milletimden rica ediyorum

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile öğle saatlerinde Kısıklı’daki konutundan çıkarak, Karacaahmet Mezarlığı’na gitti. Erdoğan, annesi Tenzile Erdoğan ve babası Ahmet Erdoğan’ın mezarlarını ziyaret ederek dua etti. BAYRAM TEBRİĞİ İlgili Haber Graphpad Prism Hangi Sektörlerde Kullanılır? Ziyaret sonrası Erdoğan şu açıklamalarda bulundu: Şimdiden tüm milletimin, tüm İslam dünyasının Kurban […]

 Çok ama çok dikkat edilmesini milletimden rica ediyorum

28.07.2020 - 13:49

Güncelleme : 28.07.2020 - 13:49

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile öğle saatlerinde Kısıklı’daki konutundan çıkarak, Karacaahmet Mezarlığı’na gitti.

Erdoğan, annesi Tenzile Erdoğan ve babası Ahmet Erdoğan’ın mezarlarını ziyaret ederek dua etti.

BAYRAM TEBRİĞİ

Ziyaret sonrası Erdoğan şu açıklamalarda bulundu:

  • Şimdiden tüm milletimin, tüm İslam dünyasının Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Özellikle bizim bu dini bayramlarımız ağırlıklı olarak birliğin, beraberliğin müjdecisi ve birer vesilesidir.
  • İnanıyorum ki insanlığın birçok sıkıntıları yaşadığı böyle bir dönemde Kurban Bayramımız da bunlara vesile teşkil edecektir.
  • Aynı zamanda kurbanla beraber fakir, fukara dar gelirli ve yoksul inşallah kurbanlarımızın etiyle de evler şenlenecektir.
  • Bu yıl Kurban Bayramı öyle bir döneme rastladı ki aynı zamanda Ayasofya Camii’mizin açılışıyla da örtüştü.