Çocuklara Akıllı Saat..

Geçtiğimiz dönemlerde Snapdragon Wear 2100 platformu ile çocuklar için akıllı saat modellerine uygun işlemciler üreten Qualcomm, bu ürün gamını daha gelişmiş özellikler ile güncelleyecek olan Snapdragon Wear 2500 platformunu duyurdu. Qualcomm Snapdragon Wear 2500 platformu, iyileştirilmiş batarya ömrü, optimize edilmiş algoritmaya sahip sensör birimleri, düşük güç tüketimli konum takibi, beşinci nesil 4G LTE modemi ve […]

 Çocuklara Akıllı Saat..

27.06.2018 - 22:20

Güncelleme : 27.06.2018 - 22:20

Geçtiğimiz dönemlerde Snapdragon Wear 2100 platformu ile çocuklar için akıllı saat modellerine uygun işlemciler üreten Qualcomm, bu ürün gamını daha gelişmiş özellikler ile güncelleyecek olan Snapdragon Wear 2500 platformunu duyurdu.

Qualcomm Snapdragon Wear 2500 platformu, iyileştirilmiş batarya ömrü, optimize edilmiş algoritmaya sahip sensör birimleri, düşük güç tüketimli konum takibi, beşinci nesil 4G LTE modemi ve çocuklar için uyarlanmış Android versiyonu ile çevik bir temel sunuyor.

 

Çeşitli müşteri cihazlarının içine inşa edilen Snapdragon Wear 2500 platformu, çocukların aileleriyle iletişim içinde olmasına, multimedya içeriklerine erişim ile öğrenmelerine ve büyümelerine yardımcı oluyor. Ebeveyn kontrolü ve uzaktan yönetim ile aynı zamanda ailelerin de içlerinin rahat olmasını sağlıyor.

Android Oreo işletim sistemli akıllı saat
Android’in çocuk saatleri için uyarlanmış bir versiyonu kullanılıyor. Android Oreo işletim sistemini temel alan ve 512 MB hafıza kullanım alanına sığan bu versiyon, ihtiyaç duyulmayan özellikleri sonlandırarak güç tüketimini azaltıyor. Aynı zamanda giyilebilir kullanım durumları için modem ile doğru boyutta olan bu versiyon, düşük güç tüketimiyle yüksek derecede doğru algılama için sensör merkezini entegre ediyor ve çocuk saatlerine has özellikleri dahil ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın