Çocuk Kostümleri

Çocuk Kostümleri Firma olarak her yaş kız çocukları için kostüm tasarlayıp dikimini yapan bir firmadır. Firma Çanakkale ilinde yer alan bir firmadır ve internet sitesi üzerinden her yere satış yapmaktadır. Firma ürünlerinden 100 tl üzeri alışveriş yaparsanız ücretsiz kargo hizmeti veriyorlar. Ürünlerinde orijinal ürün garantisi de sağlıyorlar. Firmamız elemanları tercih edilen kostümleri kaliteli kumaşlarla dikip […]

 Çocuk Kostümleri

04.09.2019 - 20:38

Güncelleme : 04.09.2019 - 20:38

Çocuk Kostümleri

Firma olarak her yaş kız çocukları için kostüm tasarlayıp dikimini yapan bir firmadır. Firma Çanakkale ilinde yer alan bir firmadır ve internet sitesi üzerinden her yere satış yapmaktadır. Firma ürünlerinden 100 tl üzeri alışveriş yaparsanız ücretsiz kargo hizmeti veriyorlar. Ürünlerinde orijinal ürün garantisi de sağlıyorlar. Firmamız elemanları tercih edilen kostümleri kaliteli kumaşlarla dikip hazır hale getiriyorlar. Üstelik dikim işlemini deneyimli personelleri aracılığıyla gerçekleştiriyorlar. Site üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerin ücretini nakit olarak ödemek isterseniz müşterilerine kapıda ödeme imkanı da sağlıyorlar. İsterseniz ürünleri taksitli olarak da alabiliyorsunuz. Herhangi bir sebepten dolayı çocuk kostümleri ürünlerini iade etmek isterseniz iade veya değişim imkânını da müşterilerine sağlıyorlar.

Firmanın Ürün Çeşitleri

Firmanın tasarımını yapıp sattığı kostümler arasında yılbaşı kostümleri, bebek elbiseleri, çocuk kostümleri, 1 yaş doğum günü kostümleri, çocuk gelinlik modelleri, 23 Nisan kıyafetleri, cadılar bayramı kostümleri, payetli masa örtüsü ve 8 yaş doğum günü kostümleri gibi ürün çeşitleri bulunuyor. Site üzerinden istediğiniz kategorilerde kostümleri seçebiliyorsunuz. Sonrasında o kategoride yer alan kostümlerin listesi karşınıza geliyor. Ardından ürünleri inceleyebiliyorsunuz.

Ürünün sayfasına girdiğinizde beden ve yaş bilgileri yer alıyor. Çocuğunuz için uygun bedende olan kostümü seçebiliyorsunuz. İsterseniz ürünün size özel dikimi de yapılabiliyor. Aynı zamanda ürünün sayfasında söz konusu kostüm hakkında bilgide alabiliyorsunuz. Kostümü fiyatı yüksek geldiyse fiyat düştüğünde haber ver seçeneğini tıklayarak fiyatı düştüğünde haberdar edilmenizi sağlayabiliyorsunuz. Özel dikim olan ürünlerde iade imkanı vermiyorlar. Ürünlerle ilgili gerekli bilgileri seçtikten sonra kostümünüzü sipariş edebiliyorsunuz. 3 gün içinde çocuk kostümleri elinize ulaşmış oluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın