Çiğli Arçelik Servisi

  Tüm dünyada ve ülkemizde en fazla kullanılan eşyalar arasında yer alan beyaz eşyalar kullanımı kolay ve insan gücünden daha az faydalanmayı sağlayan cihazlardır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, fırın, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın ve dondurucular en fazla kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. Bu cihazlar insanların tüm işini yaparak ev işlerinde herkes için […]

 Çiğli Arçelik Servisi

28.03.2018 - 20:15

Güncelleme : 28.03.2018 - 20:15

 

Tüm dünyada ve ülkemizde en fazla kullanılan eşyalar arasında yer alan beyaz eşyalar kullanımı kolay ve insan gücünden daha az faydalanmayı sağlayan cihazlardır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, fırın, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın ve dondurucular en fazla kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. Bu cihazlar insanların tüm işini yaparak ev işlerinde herkes için bir rahatlama sağlamaktadır. Beyaz eşyaların hepsi beyaz eşya firmaları tarafından üretilmektedir. Dayanıklı cihazlar arasında üretilen beyaz eşyalar çok fazla arıza gösteren cihazlar değildir. Fakat aralıklı süreçlerde beyaz eşyaların arıza gösterdiği görülebilir. Beyaz eşyalarda arıza görüldüğünde kesinlikle arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler beyaz eşyaların tamirinde müdahale etmemeleri gereklidir. Aksi takdirde hem bu arıza giderme sistemi tehlikeli hem de beyaz eşyanın arızasının biraz daha büyümesine neden olabilir. Çiğli Arçelik Servisi olarak beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz ile İzmir ve çevre ilçelerde hizmetinizdeyiz.

Bornova Arçelik Servisi

Tüm beyaz eşya tamir ve bakımı için 0232 271 71 15 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Beyaz eşyalarda arıza görülmemesi için yapılması gereken çalışma öncelikli olarak beyaz eşyaları düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Zira bakım yapılan beyaz eşyaların yıl içinde arıza göstermesi olasılığı çok daha düşüktür. Hatta bakımı yapılan beyaz eşyaların yıl içinde çoğunlukla kullanıcı hatası olmazsa arıza gösterdiğine rastlanmaz. Bornova Arçelik Servisi olarak beyaz eşyalarının bakımını itina ile yapmaktayız. beyaz eşyalardan en fazla kullanılanlardan birisi olan bulaşık makinelerinde oluşan arızaları bu makalemizin içeriğinde anlatalım. Bulaşık makinelerinde görülen arızalar uzun süre kullanmaktan veya kullanıcı hatasından dolayı oluşmaktadır. Bulaşık makinesi arızaları; bulaşık makinesinin su almama arızası, bulaşık makinesinin su akıtma arızası, bulaşık makinesinin sesli çalışma arızası, bulaşık makinesinin deterjan kapağının açılmama arızası, bulaşık makinesinin kapağının kapanmama arızası, bulaşık makinesinin temiz yıkamama arızası, bulaşık makinesinin tabak ve bardaklar üzerinde lekeler bırakması arızası, bulaşık makinesinin çok sesli ve sallanarak çalışma arızası gibi arızalar bulaşık makinelerinde görülebilmektedir. Bu arızalar bulaşık makinesinde görüldüğünde mutlaka servis çağırmak gerekir.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın