Chevrolet Blazer tanıtıldı.

Chevrolet’in, eski arazi odaklı ve zorlu şartlara göre hazırlanmış Blazer SUV’sini sportif ve modern bir crossover olarak geri dönüyor.Yeni Blazer Chevrolet’in SUV modelleri arasında önemli bir boşluğu dolduracak.Öte yandan Chevrolet’in en büyük rakiplerinden biri olan Ford’un da buna benzer bir projesi mevcut. Ford da yakın zamanda Blazer’a doğrudan rakip olan Bronco adlı eski SUV modelini […]

 Chevrolet Blazer tanıtıldı.

24.06.2018 - 17:56

Güncelleme : 24.06.2018 - 17:56

Chevrolet’in, eski arazi odaklı ve zorlu şartlara göre hazırlanmış Blazer SUV’sini sportif ve modern bir crossover olarak geri dönüyor.Yeni Blazer Chevrolet’in SUV modelleri arasında önemli bir boşluğu dolduracak.Öte yandan Chevrolet’in en büyük rakiplerinden biri olan Ford’un da buna benzer bir projesi mevcut. Ford da yakın zamanda Blazer’a doğrudan rakip olan Bronco adlı eski SUV modelini tekrardan üretmeyi planlıyor.Chevrolet Blazer iki farklı motor seçeneği ile satılacak.

Bunlardan birisi 193 beygir gücündeki 2.5 litrelik 4 silindirli motor iken, diğeri 305 beygir gücündeki 3.6 litrelik V6 motor oluyor.

.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın