Ceylanlar İzolasyon

2008 yılında kurulan firmanın kurucusu olan Ozan Ceylan, hedefledikleri sektöre kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve sorumluluğunu bilen bir firma olarak hizmet vermiştir.

 Ceylanlar İzolasyon

10.06.2018 - 16:02

Güncelleme : 10.06.2018 - 16:02

2008 yılında kurulan firmanın kurucusu olan Ozan Ceylan, hedefledikleri sektöre kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve sorumluluğunu bilen bir firma olarak hizmet vermiştir. İnşaat alanında izolasyon ve yalıtım hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılayan firma yenilikçilik hedefiyle dünyada üretimine başlayan her yeniliği takip edip ülkemizdeki müşterilerine ulaştırmıştır. İnşaat sektöründe yetiştirdiği uzman kadro ile çağdaş bir gelecek için yatırım yapan firma müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Ürün ve Hizmetler

Ceylanlar İzolasyon firması, su yalıtımı, temel perde yalıtımı, enjeksiyon su yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı, bodrum izolasyonu, poliüretan su izolasyonu, fabrika ve depo zemin izolasyonu, membran uygulamaları, yeşil çatı uygulamaları, havuz izolasyonu, ısı yalıtımı, yangın yalıtımı, epoksi zemin kaplamaları, ses yalıtımı, nemden korunma gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Uygulamanın yanında firmada kristalize su yalıtım harcı, elastik su yalıtım harcı gibi yalıtımda kullanılan ürünlerin satışı da yapılmaktadır.

En çok tercih edilen ürünlerden biri olan su yalıtımı Üsküdar ve diğer ilçelerde hizmet vermektedir. Şirketin hizmetlerinden su yalıtımı Gebze şehrinde de müşterilerine uygun ve hızlı seçenekler sunmaktadır. Ayrıca su yalıtımı Darıca şehrinde de hizmetine devam etmektedir. Şirketin ürün ve uygulamalarıyla ilgili bilgilere http://ceylanlarizolasyon.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın