Çevrede Gördüğünüz Pek Çok Tekeri Onlar Üretiyor: Emes Teker

Türkiye’de geniş bayi ağının yanı sıra yurtdışında 42 ülkeye ihracat yapan bir firma Emes Teker. Piyasa ne kadar zorlu olursa olsun %100 yerli üretimden yanalar ve malzemelerini ithal etmiyorlar. Yerli üretimin gücüne inanan Emes Teker mühendislik ve ar-ge çalışmalarına çok önem veriyor. Ürünlerinin kalitelerini de kendi alanında, Türkiye’de DIN EN ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’ni alan ilk firma olarak […]

 Çevrede Gördüğünüz Pek Çok Tekeri Onlar Üretiyor: Emes Teker

29.03.2019 - 18:39

Güncelleme : 29.03.2019 - 18:39


Türkiye’de geniş bayi ağının yanı sıra yurtdışında 42 ülkeye ihracat yapan bir firma Emes Teker. Piyasa ne kadar zorlu olursa olsun %100 yerli üretimden yanalar ve malzemelerini ithal etmiyorlar. Yerli üretimin gücüne inanan Emes Teker mühendislik ve ar-ge çalışmalarına çok önem veriyor. Ürünlerinin kalitelerini de kendi alanında, Türkiye’de DIN EN ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’ni alan ilk firma olarak kanıtlıyorlar.

Satış kanalı olarak bayilerini kullanan firmanın ürünlerine internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Emes Teker pek çok sektöre yönelik ürünleriyle online teker siparişi verebileceğiniz tekerteker.com’da yerini alıyor. Site üzerinden ihtiyacınıza, faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre size uygun tekerlek çeşitlerine ve Emes Teker’in ürünlerine ulaşabilirsiniz. Bu site diğerlerinden farklı olarak ziyaretçilerine fiyat avantajı da sunuyor.

Ürün çeşitliliği konusunda avantajlı olan markanın 4.000’in üzerinde tekerlek çeşidi bulunuyor. Bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak sanayi ve mobilya tekerleri üreten firma aslında teker gördüğünüz her yerde karşınıza çıkabiliyor. Saksının altındaki tekerden market arabası tekerine, televizyon sehpası altındaki tekerden büyük bir makinenin altındaki tekere kadar hepsi firmanın faaliyet alanına giriyor. Müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan firmada müşterilerinin talepleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli yeni ürün geliştiren bir ar-ge ekibi bulunuyor. Bu şekilde hem Türkiye içerisinde hem de yurtdışındaki taleplere güncel olarak cevap verebiliyorlar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın